bugün

vegan tarifler ve ürünler tanıtan samimi youtuber. samimi derken sahiden samimi, diğer samimi olmaya çalışanlar gibi rahatsız edici hareketleri yok. sen gibi ben gibi, hele o üç beş kişi tarafından izlenip de kraliyet ailesi mensubu tribine girip verdiği her püf noktayı mutlak gerçekliğin lütfedilmiş bir kısmı gibi sunan kasıntılara hiç benzemiyor. ben vegan olacağım ama ne yiyeceğim sorusunun cevabıdır kendisi. anlık açlığını bastıracaksan gir kardeşim vegan atıştırmalıklar videolarını izle, hangi ürün vegan hangisi değil tereddütteysen gir kardeşim ürün incelemelerine anlatıyor hepsini. vegan yemekler yapmayı bilmiyorsan gir kardeşim basitinden karmaşığına tarifleri vermiş. vegan olma yoluna türk erkeği odunluğuyla girişip bomboş mutfağa bakıp öğrenciyim, bekarım, düzgün yemek yapmayı da bilmem ne bok yiyeceğim lan diyen beni açlıktan kurtarmış, doğru düzgün kendini besleyebilen birine dönüştürmüştür, ayrıca üşenmeden her soruyu cevaplıyor tüm samimiyetiyle. yolu açık abonesi ve beğenisi bol olsun.
vatana millete hayırlı paylaşımlar yapan, keşke komik olmaya kasmasa daha faydalı olacak bir instagram kullanıcısı.
Samimi güler yüzlü ve sempatik bir YouTube kullanıcısı. Vegan olmamama rağmen canım sıkıldıkça videolarına bakıp acıkıyorum. Öyle bir iştahla yiyor ki aman tanrım bir saat önce yemek yemiş olsam bile kurtlar gibi acıyorum. Yapma güzel kardeşim yaz geliyor. Ayrıca izmir kızı. Sevgime sevgi katıyor efendim.
Ekipmanını gelişirse ve daha düzenli tertipli tarif ve tadım videoları atsa çok kısa zamanda büyük oranlara ulaşır. Çünkü o ben prensesim ay saçıma deyeni doğduğuna pişman ederim tipinde olmayan inanılmaz doğal bir kardeşimiz.
Bir de videolarda kendisini göstermemesi ayrı hoş bir hava katıyor. Hani herkes kafasında farklı bir kişi oluşturdu. Bir de o kozmetik ürünleri tanıttığı videosunda kırdı geçirdi beni.
değilim.