bugün

"yok ,bizim kendi pistimiz var ,lan yoksa sizde yok mu ..sie yanımdan" denilesi soru *
yok yara bantı var şeklinde cevap verilmesi gereken sorudur.
(bkz: aa 165 ekran plazma yok mu sizin evde)
-aa kosu bandi yok mu sizin evde
+yok.fenerbahçe stadından loca kiraladık direkt aşağıya inip maratonda koşuyoruz
-hınnn anladım
+bok anladın allahın fakiri
"evin kuzey bölgesindeki bowling salonunun yanındaki bilardo salonunun karşısındaki 120 metre karelik depo'da olacağıdı galiba ama bi bakmak lazım" denilesi sorudur.
-üst kata tam teşekküllü vücut geliştirme salonu kurduk.
"şimdi bunu alın önce afrika'da peşine çita takarak antreman yaptırın iyice. sonra getirin takunyayla avrasya maratonunda koşturun. dereceye giremezse yatırın, verin falakayı. anlasın koşuyu, bandı deyyus"
tepkisine yol açabilecek soru.
(bkz: erkut abi)
-aa kosu bandi yok mu sizin evde?

+ ev mi? o ne lan. şato kızım burası. ayrıca bir bak bakalım bana, yemek yiyecek, tuvalete gidecek, kaka yapacak, osuracak normal insana benziyor muyum ben? bak mesela stefan, benim yerime osurması için tuttum onu. kendisi nijeryalı vejetaryen, amber gibi kokuyor saldımı. sal bakayım stef.

* fhislee

- ayh hakketen mis mis.

+ ahaha, ya siz fakirler, neyse bir şey demiyeceğim.
inanmıyorummmmm iiggrencccsiiin şeklinde devam etmesi muhtemel cümle.(olabildigince uzatılır yayılır her bir harf)
(bkz: ne var lan)
-aa kosu bandı yok mu sizin evde?
+vercen mi?

(bkz: ata demirer)
aa kosu bandi yok mu
aa yuzme havuzu yok mu
aa deniz gormuyor mu
aa somine yok mu
aa x yok mu seklinde giden sorular silsilesi
+ aa koşu bandı yokmu sizde
- yok sizde varmı
+ tabe deri koltuk, 2000 motor,metalik züperr
her insanın evinde koşu bandı olduğunu sanan halktan kopuk bireyin söyleyeceği söz.
-aa koşu bandı yok mu sizin evde?
+biz bogazımıza sahip olabilen formunda bir aileyiz, ne bulursa yiyip vıcık vıcık selülitlerinden kurtulmak için koşu bandında vakit harcayan obezlerden degiliz.
-aa evet bizde aynen.
-*
bunun bir de "araban var mı" diye sormadan direk "araban ne marka" diyenleri de mevcuttur ki akıllara zarardır.
bir komplo teorisyeni yorumuyla ufak ufak koşu bandı olmamasının kötü bişey olduğunun kafamıza vura vura sokulmasıdır.yeter ulan
ya obez, ya sonradan görme ya da çatlak bir insan tarafından sorulması muhtemel soru.
bizim evde var demenin soru sorularak söylenme şeklidir.
aaaa koşu bandı yok mu sizde?
eben nasıl? iyi mi?
BEN HEMEN ALMANI SAĞLAYABiLiRiM SORUSU. ŞÖYLE Ki;
SCARLETT KATLANABiLiR KOŞU BANDI.

Evinizin rahatlığında kullanabileceğiniz koşu bandı katlanabildiği için az yer kaplar. Tutma yerlerindeki özel iletkenler sayesinde nabzınızı ölçer. Koşu bandınız sessiz çalışır ve bu sayede ne sizi nede başkalarını rahatsız eder. 5 adet LED bilgi göstergesi sayesinde hız, kalori, süre, nabız ve koşma mesafesi bilgilerini görebilirsiniz. Normal, manüel ayarlamalı, P1, P2, P3 diye adlandırılan 5 farklı çalışma modu sayesinde çalışma modunuzu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Manüel modda iken hız, süre, mesafe ve kalori değerlerini kendiniz seçebilirsiniz. Acil durumlarda motoru durduran emniyet anahtarı sayesinde tehlikeli durumlarda kendinize zarar verme imkanınız minimuma indirilir. 2 kademeli eğim ayarını manüel olarak ayarlayabilir. Taşıma kapasitesi 90kg dır. Koşu bandının boyutları açık iken 144cm X 65cm X 124cm, kapalı iken 65cm X 65cm X 147cm dir.
Ürün rengi Siyah. 5 adet LED bilgi göstergesi: Hız, kalori, süre, nabız ve koşma mesafesi bilgileri. 5 farklı çalışma modu, Normal, manuel ayarlamalı, P1, P2, P3. Manuel modda iken hız, süre, mesafe, kalori değerlerini seçebilme. Hız aralığı 0-10 km /h. Mesafe aralığı 0-99,9km. Süre aralığı 00-00, 59-59. Nabız ölçme aralığı 40-199. 90kg taşıma kapasitesi. Acil durumlarda motoru durduran emniyet anahtarı. DC 180V, 3600RPM, 4A motor.1,5HP motor gücü. Çift fanlı motor soğutma sistemi. Cihaz boyutları açıkken 144cm x 65cm x 124cm, katlıyken 65m x 65m x 147cm.110x38cm band üzeri yürüme alanı. Manuel 2 kademeli eğim ayarlama olanağı. Ev içi kullanıma uygun. Katlanabilir tasarım. Taşımaya uygun döner ayaklık. AC 220V / 50Hz / 1000W.

(bkz: http://www.e-kolay.net)
+aaaa koşu bandı yok mu sizin evde?
-ah işte bak bir onu almayı unutmuşuz.bi s*ktir git lan!!!
( sanki çamaşır makinesi ya da televizyondan bahsediyor.)
- aaa
- şştaaakkk!
- koşu ba...
- ŞŞtakk!
- ya ne vuruon be!
- anladım ben seni, peşinen doveyim dedim!
-aaaa koşu bandı yok mu sizin evde?
-koşu bandı mı?
-hıhı
-haa var tabi olmazmı güzelim ya..gel benle, hemen şu koridorun sonundaki odada koyuyom ee şey koşuyom yani ben.
-...
-işte bu oda, geç canım.
-peki.
-... çıkırt..
-kapıyı niye kilitliyosun?
-eee alışkanlık diyelim.
-alla alla..ee hani nerde, markası ne?
-şunun içinde işte, otur sen üstünü fln çıkar, bende aleti çıkarayım hazırlıyim.
-?yok ya gerek yok, hazırlamaaa..ben ööle bi bakiim dedim sadecee.
-aaa olurmu hiç ya... çıkarmışken bi dene bakalım canım ya, bakalım beğencenmi, hem senin bindiklerine.. ıı şey yani, bildiklerine hiç benzemez bu benimki, en iyi en son modelidir. böylesini görmemişindir hiç. acaip özellikleri var, mesela üstüne çıkınca koşmuyosun adeta zıplıyosun sanki altında yaylı bişey varmış gibi.
-yaa napıyosun sen o dolabın arkasında be, hadi gösterceksen göster artık bunaldım ama ha.
-ah canım kıyamam ben sana bunaldınmııı. merak etme şimdi rahatlıycaksın. kusura bakma benim alet biraz büyük olduğu için hazırlamak uzun sürüyo... hıııh tamam, işte hazıır. gel çık bakiyim şimdi şunun üstüne.
-aayaaaaayayyyy imdaaaat git şurdan be pis sapııık.
-aaa kendin istedin ama göster diyee... gel lan buraya bakiim, kes sesini, şimdi görecen sen benim koşu bandımı.
-aaaayyyyyaaaa.. mpkff..imdaa.. mpkf

-ühüüühüüüü.. ahaaaaüü hhüüüüüü.. allah belanı versiin, kirlettin beniii.. ühhhühhüüüü...
-peh.. nasılmış, beğendinmi benimkini, merakın geçtimiii.. neyse bundan sonra ilk defa gittiğin bi evde aaaa koşu bandı yok mu sizin evde? diye sormaman gerektiğini öğrenmiş oldun. hadi naş.
sendeki koca popo basende bizde yok şekerim denilecek gıcık kişi.
- aaaa koşu band...
- yaa göt olursun öyle, uuser'ım kızım ben, aldım önceden önlemimi, astım salonun tavanına!
- da ne işi var tankutcan onun orda!
- ne bilim, orasını yazmamışlar!