bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: bim)
  2 -1 ... rapi d
 2. 2.
  bim ve şok'ta da aynı durum geçerli. işe yeni başlayanların hamlaması ve en az 1 hafta bacak ve bel ağrısı çekmesi kaçınılmaz maalesef.
  1 -1 ... trailblazer
 3. 3.
  çoğu kişi bilmese de ülkemizde ki marketlerin çoğunda kasiyer, reyoncu vs. fark etmeksizin mola dışında oturmaları yasaktır. market çalışanlarına üstten bakanlar bunu da düşünmeli.
  2 ... dede korkutun torunu
 4. 4.
  mağaza kasiyerlerinin sandalyelerinin olmaması gibidir. Aslında kasiyerlerine sandalye veren perakende markalarının sayısı daha az bile olabilir.
  -2 ... milestraume
 5. 5.
  Kasiyer sadece Kasiyer değil reyoncu mal kabulcü temizlik velhasılı her boka yetişmek mecburiyeti altında olduğu böyle boktan müesseseler de herkes her işi yaptığı ama bu kadar emeğin karşılığında ortaokul çocuğu harçlığı aldığı kimsenin de sikerim böyle işi demediği bir düzende yaşadığımız içindir.
  4 ... vigilante8
 6. 6.
  ekşide gündeme gelen konu. orada da sövmüştüm işsiz pezevenklere başka iş bulamamışlar diye. burada da söverim.
  1 -2 ... tembel adam
 7. 7.
  teknoloji marketlerinde giyim marketlerinde fastfood lokantalarda calisanlarda oturmaz. ayrica komur madeni calisanlarida oturmaz. bir ogretmenler oturur.
  4 -1 ... isvicreli bilim insani
 8. 8.
  her mağazaty bir sandalye koysak bayağı bir para eder, deyip koymamışlar herhalde.
  1 ... edaceren
 9. 9.
  bimde aynı durum söz konusudur.
  ... eskiuludag
 10. 10.
  normal.

  bir markette ortalama 5 kişi çalışıyor. 3'ü arazi 2'si orta malı. onlar da oturunca zengin piçler şikayet edip duruyor. a101 haklı. dağılın.
  1 ... hanimlara fisildayan adam