bugün

A state of trance 800'de göreceğiz ya tebrikler yani. Gerçi ben 500. Bölüm sonralarını düzenli takip edemedim ya neyse.
bu gidişle asot 1000'de emekli olur bu adam yada emeklilik sinyalllerini verebilir.
Bazi episode lar harbiden sik gibidir. Daha secici olman gerej armim basgan.
armin van buuren'in her hafta o sıraların en iyi parçalarını bir araya getirerek yaptığı trance radyo show'udur. türkiye'deki demet akalın-serdar ortaç dinleyicilerinin beyin sağlıkları açısından dinlememeleri gerektiği, dinlese de bir bok anlamayacağı müzik kalitesidir.
Mutluluk kaynağı.
Canım çektimi asottan bir seri patlattığım nacizade kuruluş , Türkiye'ye geldimide gitmeyi planladıgım kuruluş .
Türkiye sayfası: https://www.facebook.com/AStateOfTranceTurkey
ArminvanBuuren'in efsanevi trance radyo programı. 600. programın şerefine etkinlik olacak 6 ülkeyi dün açıklamıstır.

Meksika, Malezya, Hollanda, Abd, Beyrut, Brezilya.

Çok az bir umudumuz var ülkemiz adına; ama hak etmemiştik zaten. 3 küsür milyonluk ermenistan bile bizden daha etkindi bu konuda.

Utanmalı bazıları.
introları muhteşem. sadece introları dinlesen bile seni trance doyuracaktır.
trance müziğin ne olduğunu 2 saatliğine ispatlayan mix.
600. kutlamasının bir ayağının istanbul'da yapılmasını beklediğim emektar trance radio programı. Kesinlikle başka bir dünyadır. asrın müziklerini kavuşturur sizlerle. Bana göre en iyileri 448, 452, 460, 449, 555, 499 ve şu anda hayranlıkla dinlediğim 568. tabi 446'dan itibaren tanıyorum ben bu oluşumu.
kanımca dünyanın en iyi müzik organizasyonudur. armin reyiz, episode 550 miami ile bu gece bize müzik ziyafeti yaşatmıştır.
553'ü torrent sitelerine çoktan düşmüştür. Programı kaçıranlar davransınlar torrentlere.
an itibariyle episode 553 ile coşturmaktadır.
550.bölümü ilk olarak ministry of sound'da yapılan radyo şovu.

tom fall'un feci setiyle başlayan event usta oakey ile toparlanabildi anca.

oakey baba tracklist

01. ID – ID
02. Paul Oakenfold – Glow In The Dark
03. Paul Oakenfold feat. Infected Mushroom – I’m Alive (Sonic Element Remix)
04. Paul Oakenfold – Bullet in the Gun (Gary Maguire Remix)
05. Palms – Touch the Sky
06. Paul Oakenfold – Full Moon Party (Thomas Datt Remix)
07. Paul Oakenfold – Surrender (Protoculture Remix)
08. ID – ID
09. Planet Perfecto Knights – ResuRection (Paul Oakenfold Full On Fluoro Remix)
haftaya 550.bölümü londra ministry of sound da yapılacak olan şükela radyo programı.
trance dj lerinin dünyadaki popülaritesini belirleyen radyo yayınıdır,eğer ASOT ta yaptığınız parça yayınlanırsa bir anda tüm dünyadaki trance dinleyenleri sizi tanımaktadır çünkü her trance dinleyicisinin takip ettiği bir radyo programıdır.
Bir aydır Future Favourite oylamasından kıllanıyorum arkadaş!

Ne zaman Armin'in bir prodüksyonu olsa o haftaki sette, muhakkak bi' sonraki haftanın Future Favourite'i oluyo!

Ulan yer gök inledi "Winter Never Comes (Mark Eteson Remix)" diye diye.. Forum olsun, Armin chatroom olsun daha birçok mecrada... Ama gel gör ki sırf armin yaptı diye, sırf gaia sound diye tut Future Favourite'i "Nova Zembla" yap!!!

Hiç yakışmadı bu sana Armin! Ne prodüksyonları harcıyosun, piç ediyosun varya... Pü allah kahretsin lan!
(bkz: armin van buuren)
di fm'in sitesindeki yayın saatlerinde bu perşembe çalmayacagı söylenerek kandırıldık. canlı dinleyemedim ama olsun. hemen forumdan indirip bu gece 2 saatliğine hayattan kopabilirim
episode 540 top 20 tunes of the year tracklist

20. armin van buuren feat. laura v - drowning (avicii remix)
19. gareth emery & ashley wallbridge - mansion
18. emma hewitt - colours (armin van buuren remix)
17. dennis sheperd & cold blue feat. ana criado - fallen angel (dennis sheperd club mix)
16. atb & dash berlin - apollo road
15. headstrong feat. stine groove - tears (aurosonic progressive mix)
14. dash berlin feat. jonathan mendelsohn - better half of me
13. armin van buuren pres. gaia - stellar
12. andy moor feat. sue mclaren - fight the fire
11. andain - promises (myon & shane 54 summer of love remix)
10. bobina feat. betsie larkin - you belong to me
09. ferry corsten feat. armin van buuren - brute
08. cosmic gate feat. emma hewitt - be your sound
07. arty & mat zo - rebound
06. armin van buuren pres. gaia - status excessu d
05. orjan nilsen - between the rays
04. shogun - skyfire
03. above & beyond feat. richard bedford - sun & moon
02. alex m.o.r.p.h ft sylvia tosun - an angel’s love
tune of the year :
01. aly & fila feat. jwaydan - we control the sunlight
dün gece 'best 20 tracks of 2011' sloganıyla 2011 yılının en iyi(kendince) 20 trance parçasını çalarak bizlere güzel bi iki saat geçirten haftalık radyo programı.armin her ne kadar 20 parçanın hemen hepsini kendi label'ından release olmuş parçalar olarak seçmiş olsa da güzeldi.pure trance-uplifting trance dediğimiz olay a state of trance'da bikaç yıl önce son buldu ama hala kendini keyifle dinletiyor.başarılar armin.unutmadan, birinci olarak seçilen parça 'aly&fila feat. jwaydan-we control the sunlight oldu.aly&fila için de büyük alkış,sağlam parça.
birazdan 540. bölümü ile senenin en iyi 20 parçası yayınlanacaktır.elimizde bira çerez kulağımızda sennheiser merakla beklemekteyiz efendim.alemin kralısın armin baba.
eskiden her perşembe kendimi ayarlar canlı canlı di fm forumunda hem dinler hem muhabbet ederdik falan ama artık progressive house'a sardığım için hafta sonları seti indirip dinliyorum. hem armin kızmaz yani, zaten kendisi diyor "never be prisoner your own style"
iki saatlik dünyadan kopuşun nedeni! *
vodka içme zaman ayarım gibi.

ne zaman günlerden perşembe olmuştur muhakkak akşama bi' hazırlık vardır. bazen içmeden de dinlediğim olur canlı yayını. içmeden de sarhoş olmuşluğumuz vardır pek tabi.

ayrıca kitabı olsa da tapsak amına koyim!