bugün

Maç oynanacak mı oynanmayacak mı diye tartışılırken "ne olursa olsun iki takımda sahaya çıkmalıdır" diyorlardı. Şimdi maçın oynanmayacağı kesinleşince "Atatürk kırmızı çizgimizdir" demeye başladılar.
Rezil oldular ne yapsinlar.
görsel
Fenerbahçe - Adanaspor maçının 43'üncü dakikasında yayını kesip Adana Demirspor - 24 Erzincanspor maçının penaltı atışlarına geçti.
Spikeri “antep-fener” maçında fosur fosur sigara içmiş ama ne içiş.. “yediniz ulan beni” der gibi bakıyor..

https://twitter.com/pivot.../1755295654262256015?s=20
türkiye kupasının yayıncı kanalı. her sene fener - gs finali olsun diye kurayı önceden ayarlıyorlar ama hatırladığım kadarıyla a spor aldıktan sonra hiç fener - gs finali olmadı kupada.

ayrıca ben artık türkiyede futbol falan izlememe kararı aldım. ziraat türkiye kupası gibi sikko bir organizasyonda bile iki takım lehine yapılan haksızlıklar artık hata falan değil komedi. gitsinler iki takımlı lig kursunlar sürekli aynı derbi oynansın işte federasyonun da istediği olur.
ahaber gibi bunlarda sürekli false veriyor.

görsel
Ali Koç'tan A Spor'a: "Fenerbahçe camiasını ayrıştıracak şekilde program yapıyorsunuz. Bizim için sizin krediniz bitmiştir, bundan sonrasını zaman gösterecektir."
fenerbahçe başkanı tarafındam tehdit edilmiştir. canlı yayında, milyonların gözü önünde.
güncel Önemli Başlıklar