1. 1.
  galatasaray ve fenerbahçe dir.

  adamlar kendileri başarılı olsun diye zamanında beşiktaş, trabzonspor gibi takımlara türlü ayak oyunları yaptılar. komuoyu oluşturdular. politikacıları devreye soktular. algı operasyonu yaptılar.

  daha sonra milli takımda gs li fb li oyuncu atışması yaptılar. birinin stadında a milli takımın maçı oynanacakken milli takım kalecisine sırf diğer takımda oynuyor diye annesine, karısına ve kızına küfürler yağdırdılar...

  yukarıya çıkana, zirveye erişene yetişmeye çalışmak yerine, onu kendi bataklığına çekmeye çalıştılar. kendi yöneticileri bile soyup soğana çevirdiler kulübü.

  15 yıl önce gs nin bratu,petre gibi transferleri 300 bin euro ya bitmesi gerekirken 5-6 milyon çıkmış kulübün cebinden.. bunu söyleyen de özbek... eski yönetivi nazifoğlu ise başka bir yöneticinin takım yenilsin diye dua ettiğini ve bazı taraftar gruplarını takım otobüsüne saldırmaları için emir verdiğini söyledi açık açık...

  son olarak prim meselesi..

  arda, selçuk ve burak...

  fenerbahçe ye hiç değinmek bile istemiyorum. 2011 de yaptıklarından dolayı a milli takım euro 2012 elemelerinden bile diskalifiye oluyordu az kalsın..
  2 -6 ... sansyoklan
 2. 2.
  şişirilmiş balonların takımı olmasıdır. oğuzhan 150 milyon len aq dersen oğuzhan gerçekten kendini iyi bir futbolcu zanneder. keza arda. bu örnekler hepsi için geçerli.
  1 -1 ... forza antalyaspor
 3. 3.
  (bkz: çomarizm)
  ... syme
 4. 4.
  fenerbahçe ve galatasaray kültürüyle yetişmiş arda, burak, selçuk, caner gibi futbolculardır açık ve net.
  -1 ... public agent efsanesi
 5. 5.
  cok net bir sekilde paragöz ve gurursuz menajerlerdir.
  1 ... cescfranquez
 6. 6.
  a milli takımın başarısızlığının gerçek sebebi
  4 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  tek ve yagane nedeni vardır.
  (bkz: tüpçü)
  2 -1 ... kerox
 8. 8.
  Haketmediği paraları alan onursuz insanlardan oluştuğu için denilebilir. Zira ülkede haketmeyenlerin hak etmediği yere getirildiği zamanlardayız.
  ... thelma