1. 1.
  yine ellerine vermişlerdir. öyle reklamlarda biz herkesi zkeriz demekle ve karı kızla uğraşmakla olmuyormuş bu işler.
  1 -2 ... anambunelan
 2. 2.
  2014 dünya kupasını kadrosuna göre başarılı bitirmiş ulusal basketbol takımımız.

  ilk 4'e kalsaydık belki de 2002 futbol dünya kupasındaki gibi kendimizi kandırmak için sahte bir nedene sahip olacaktık zira o dünya kupasında da brezilya dışında güçlü bir rakiple oynamadan kaldı ki yanılmıyorsam brezilya ya bir kez yenildik diğer maçta berabere kalmıştık neredeyse tamamen şansa dünya 3.sü olmuştuk, bu basketbol dünya kupası da bana göre çok farklı olmadı. neden? zellanda maçını son çeyrekte çevirdik, amerika'ya yenildik, ukrayna'ya yenildik, finlandiya maçını son saniye basketiyle uzatmaya götürüp yendik, grup başını garcia'yı riske etmeyen kendini salmış dominik maçı galibiyetiyle bitirdik, avustralya maçında da oyunun neredeyse 39:55 lik süresini geride götürüp son dakikadaki 2 üçlükle yenip litvanya maçına kadar geldik.

  ve ne olduysa turnuvanın başından beri yanımızda olan şans meleğini bu maçta kaybettik, bana göre bu bir başarıdır lakin artık ülke olarak basketbolda yeni bir jenerasyona ihtiyacımız olduğu çok aşikar meydana çıktı bu turnuvada zira atlet bir takım mıyız? hayır. skorer bir takım mıyız? hayır. şutör bir takım mıyız? hayır. sadece savunmacı bir takımla alınabilecek en iyi sonucu aldık.

  bu kadar yazmışken şunu yazmadan da edemeyeceğim; keşke ergin ataman hazırlık maçlarından sonra doğuş balbay'la melih mahmutoğlu ikilisini kadrodan çıkarmak yerine turnuvada 7-8 dakika oynayıp nerdeyse 10 top kaybı yapan barış ermiş'i çıkarsaydı da bu gençlerin savunma gayretinden faydalanabilseydik, keşke melih'in keskin 3 lüklerinden faydalanabilseydik.

  hasılı velkelam sözlük, bir daha ki dünya kupası için alternatif gençleri yetiştirebilirsek bu turnuvada yapamadıklarımızı sonraki turnuvalarda yapabiliriz.
  1 ... felix
 3. 3.
  En az 15 yıldır falan serbest atış problemi vardır.

  15 yıl sonra çözersek daha başarılı oluruz. 2030da falan kesin şampiyon oluruz.
  1 ... nakkas i imge
 4. 4.
  Bugun Çin e 75 70 kaybettiler. Sanırım ergin ataman ile tarihin en tecrübesiz en a sinif olmayan oyunculardan kurulu rezil bir takimla Türkiye de duzenlenecek $ampiyonada rezil olacaz.
  ... basak burcu errrkegi
 5. 5.
  Hiçbir varyasyon gormeden, sadece taraftar etkisiyle oluşan tutku ile Rusya karşısında evimizdeki turnuvada açılış maçını kaybeden takımımız.
  Ufuk hocadan sıradan bir coach olmadığını göstermesini bekliyoruz
  ... unbd
 6. 6.
  sirbistan'i ters cevirip duz s.kmeye baslamis takim. hadi sonunu getirin sunun aq.
  1 -1 ... dr harleen quinzel
 7. 7.
  helal olsun lan size.

  mevzu yenmek veya yenilmek değil.

  birileri primcilerin kulağına fısıldasın.
  3 ... ignis gehennalis
 8. 8.
  a milli basketbol takımı
  ... true