1. 1.
    "Sarı yelekliler" olarak anılan göstericiler ve polis arasında dün Paris'te yaşanan çatışmalarda olayları takip eden A Haber muhabiri yaralandı...

Sarı yelekliler" olarak anılan göstericiler ve polis arasında dün Paris'te yaşanan çatışmalarda ise olayları takip eden A Haber muhabiri yaralandı.

A Haber muhabiri Gizem Adal'a polis, gaz bombası attı.

Adal ise, "Basın mensubu olduğumuzu söylememize rağmen Fransız polisi bunu umursamadı ve beni yaraladı" diye belirtti. ''
    (Oda tv. haber )

vallahi hiç üzülmedim bir iki cop darbesi plastik mermi hatta polis otosuna alınıp tecavüzle tehdit edilseydi dahada sevinirdim. polis yakından direk yüzüne yakından sıkmamış üzüldüm hatta ateşli silahla hedef alıp öldürmemiş ayıp etmiş france policeman..
    bence içeri alınıp teröristlikle suçlanmalı hemen de tutuklanmalı idi.

yazık fransız polisine teessüflerimi bildiririm.

şimdi diyeceksiniz ki sen manyak mısın hayır bu yazdıklarımın aynısı hatta kat be kat fazlası gezi direnişinde ahaber'de kadın erkek fark etmeden iktidara yakın olmayan tüm gazetecilere yapılmıştı.

ne vatan hainlikleri kaldı ne teröristleri
    ..

şimdi ahaber'in yalan haber yapan kadın muhabiri zırlıyor ..
    ''basın mensubu olduğumuzu söylememize rağmen '' diyerek serzeniş ediyor..

be çomar türkiye'de olanı yazma fransa'da git zırla..
    beter ol..
    5 -6 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    karşı tarafın tengir budunu sun galiba sen kardeş.
    2 ... uzay muhtari
  3. 3.
    (bkz: sen manyak mısın)
    ... judas
  4. 4.
    tamam artik bir yıl boyunca mağduruz hülüüğğ diye anirirlar..
    ... diablo1987
  5. 5.
    (bkz: mağdur edebiyatı)
    ... eraslan5
  6. 6.
    2019 yerel seçim için gereken uluslararası polemik ve gerginlik ortamı allahın izniyle bulunmuştur.
    ... sozleriyle alkis alan yazar
  7. 7.
    Sorun şurada;

--spoiler--
    ''basın mensubu olduğumuzu söylememize rağmen '' diyerek serzeniş ediyor..
    --spoiler--

Muhabir basın mensubu olduğunu söylemiş.
    Polis de hangi kuruluştan olduğunu sormuş. O da "a haber muhabiri olduğunu" söylemiştir.

Bu durumda polis "a haber bir basın kuruluşu değil göt yalama kuruluşu" diye düşünüp saldırmış olabilir.
    Zira a haber bir basın unsuru değildir polis haklı bu konuda.

Bu konuda hadis var hatta.
    "A haber muhabiri görünce hiçbir şey yapmayan yerden 3 taş alıp atması farzdır..."
    7 -1 ... tengir budun
  8. 8.
    Polisin ellerine sağlık.
    1 ... romacumhurbaskani