1. 1.
    başlığın tam hali, "a haber in rahip brunson 15 temmuz gecesi darbecilere karşı izmir i savundu" şeklindedir izmirli rahip kardeşlerim.

az önce severek ve ilgi ile takip ettiğim bir facebook sayfasında rastladım bu habere.

ne yalan söyleyeyim bir izmirli olarak kanım ısındı rahip bransın'a. lakin, sayfa a haberin bu haberini "DÜNYANIN EN YAVŞAK DÖNEK DÖT YALAYAN TV KANALI ...A HABER" başlığı ile paylaşmış.

buna anlam veremedim ben. ne güzel işte, sağ olsun papaz efendi izmirimizi savunmuş darbecilere karşı. a haber'de bunu duyurmuş. yetmemiş yine benim gibi koyu kemalist birkaç kişi de basmış küfürü a haber'e.

açıkçası bu hoşuma gitti. çok güzel küfür etmiş yoldaşımız, ağzına sağlık. bir de dolar 4. 82'ye düşmüş.

a haber brunson 15 temmuz gecesi izmir haberi
    -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    Buna inananın beyninden şüphe ederim. Bu haber kesinlikle zaytung tarzı asparagas ve mizah içeren haberdir. Facebook hesabının ismine dikkatinizi çekerim sazan avı der susarım

Edit; Kemalistler bu haberin asparagas bir haber olduğunu anlayabilecek kapasiteye sahip olmadıklarından açıkla içerikli entrydir.
    ... isminiunutanadam
  3. 3.
    yalan iddia galiba.

https://teyit.org/a-haber...bandi-kullandigi-iddiasi/

ama hiç kimse a haber böyle bir haber yapmaz diyemez herhalde öyle değil mi?
    ... sakso cektiren adam