bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dream theater'ın mike portnoy'suz çıkaracağı ilk albümüdür. şarkı isimleri "konsept albümüm ben!" diye bağırıyor.

On the Backs of Angels
    Build Me Up, Break Me Down
    Lost Not Forgotten
    This is the Life
    Bridges in the Sky
    Outcry
    Far From Heaven
    Breaking All Illusions
    Beneath The Surface

edit: insanın sabah uyanır uyanmaz gördüğü ilk şey olunca güne iyi başlatıyor. aferin dream theater.
    1 -1 ... vangobbel
  2. 2.
    saçma sapan şarkılardan oluşacağı aşikar olan albüm. internetten beleşe indirmeye bile değmez. tam bir vakit kaybı.
    -6 ... espri yapamayan adam
  3. 3.
    roadrunner records piyasayı sarsmayı sevdiği için büyük ihtimalle eylül'de opeth'in heritage albümüyle aynı hafta içinde yayınlanacak olan epik şey.
    ... vangobbel
  4. 4.
    john myung ve james labrie'nin de şarkı sözü yazmış olduğu albümdür. böyle bir albüm liriksel olarak kötü olamaz.

the shaman's trance ben bir enstrümantel şarkıyım diye bağırmakta. *
    ... serox
  5. 5.
    ilham kaynağının Mike Portnoy olduğunu söyleyebileceğimiz albüm. Son 8 ayı çok çalkantılı geçiren grup elemanları, şarkılarında bu 8 aylık süreçten bolca malzeme kullanacaklardır. Pordüktörlüğünü John Petrucci tek başına üstlenmiştir. Bu yetenek fışkıran adamlardan kötü bir albüm çıkacağını düşünemesem de, müzik piyasası bu belli olmaz demekten kendimi alamıyorum. Black clouds & silver linings albümü 6 şarkıdan oluşmaktaydı ve 75dk uzunluğundaydı. Bu albümde 9 şarkı olacak, 90dk lık bir ziyafet bizi bekliyor olabilir. Heyecanla beklemekteyiz. *
    Dipnot: Aynı zamanda Kapak tasarımı da heyecanla beklenmekte olan albümdür.

gelecekten gelen edit: albümün uzunluğu 77 dakika. yine de fena değil.
    ... taaa
  6. 6.
    ortamlara düşen artwork'ü çakma, fake, dombili ve taocu olan albüm.
    1 ... vangobbel
  7. 7.
    eğer albüm kapağı doğruysa , şahsi kanaatim en iyi albüm kapağıdır dt'nin.
    ... aheng
  8. 8.
    albüm kapağı ve ilk şarkısı ortaya çıkmış durumdadır. allahsal bir albüm geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=oasnbzemv08+
    ... vangobbel
  9. 9.
    ilk şarkısı oldukça erken yayınlandığı için büyük ihtimalle bir ay içinde yeni bir şarkısını ikinci single olarak duyma şansına erişebileceğimiz albüm. lost not forgotten olur herhalde ama bu işler kısmet işi.
    ... vangobbel
  10. 10.
    single olarak olmasa da bir bölümünü duyma şansına eriştiğimiz ikinci şarkısı bridges in the sky olan dream theater albümü.

http://www.youtube.com/watch?v=wgrrapmgix8+

edit: yönlendirme yapınca videoya ulaşılamıyor, youtube search'e bridges in the sky yazarsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.
    ... vangobbel