1. 1.
  milliyetçi hareket partisi tarafından hazırlanmış, tayyip erdoğan'ın konuşmalarını, icraatlarını(!) ve diğer akp'lilerin ülkemize bıraktığı izleri konu alan video. değişmeyip gelişen rte'yi bir kez daha anlamak için izlenilmesi gerektiğine inanıyorum. youtube'dan 3 bölüm şeklinde izleyebilirsiniz.

  ilk bölüm için; http://www.youtube.com/watch?v=0tqqQ2A-dSw+
  3 -1 ... belixuis
 2. 2.
  a dan z ye sadece yımışah ge yi hakeden siyasetçi..
  7 -1 ... kavraal
 3. 3.
  a, ğ, ı, z . evet sadece bu.
  4 -1 ... impayatoy
 4. 4.
  milliyetci hareket partisi'nin rte için hazırladıgı bir kliptir. şimdiye kadar verdikleri sözleri nasıl tutmadıklarını, vaatlerini nasıl gercekleştirmediklerini. nasıl bir hizmet anlayışı içinde olduklarını gözler önüne seren bir videodur. mutlaka izlenilmesi gerekmektedir.

  tamamı için;
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=90550
  1 ... spec
 5. 5.
  yapacak işleri olmayanların yaptıkları siyasetdir, yazık ki bu gibi partiler seçilince yapacaklarını söylemek yerine ona buna bok atarak kendilerini sevimli göstermeye çalışmaktadırlar.

  mhp nin yediği haltları video yapsak youtube nin database si kaldırmaz gibime geliyor.

  basiretsiz siyaset örneğidir, basiretsiz insanlar tarafında ayakta alkışlanmaladır.
  4 -9 ... cehennem tanrisi
 6. 6.
  hakikatte "a dan z ye bir kullanma klavuzuna ihtiyacı vardı halbuki ama görsellikte katmışlar güzel olmuş" dedirten video görüntülü kıllanma klavuzu.
  3 -1 ... the kid
 7. 7.
  orijinal adı "a'dan z'ye rte"dir.
  1 ... exfreak
 8. 8.
  akp taraftarlarını sinirlendiren videodur. videoyu hazırlayan milliyetci hareket partisi sadece recep tayyip erdogan ın sözlerini, vaatlerini günyüzüne çıkarmıstır. herhangi bir propaganda yapmamıstır.
  database i 256 mb flash bellekten dahi küçük ve gerici olanların saldırdıkları videodur.

  (bkz: ya basiret sizsiniz ya da basiretsizsiniz)
  4 -1 ... spec
 9. 9.
  yazılanlara bakılınca seyretmeyi gereksiz bulduğum video, adam yememiş içmemiş video hazırlamış ama herhangi bir propaganda yapmamışmış, sığ insanları engin denizlere davet ediyorum.

  futbol takımı tutar gibi parti sempantizanlığı olmaz, taraftar, cumhuriyet mitinglerine gidip slogan atanlara denir, sempati besleyip oy kullananlar arasında fark vardır, yoksa bile bu saatten sonra kim taraftar kim holigan, kim sempatizan belli olmuştur.

  ha bu saaten sonra sayın tayyib erdoğanın çıplak videolarını koysanız bir şey değişirmi? değişmez, bu ülke de beyin devrimi yapılmışdır artık, geri kalan, geride kalanların safsatasıdır.
  3 -5 ... cehennem tanrisi
 10. 10.
  a'sı b'si c'si z'si ve aradaki hiç bir harfi olmayan,tek kelime ile ampül olan şahsiyet...
  1 -1 ... doubleyou