1. 1.
  aşksız yaşayamayan bireylerin ruh gibi dolaşmasına, boşluk duygusuna sebebiyet verebilecek durumdur. hep birşeyler eksiktir, en komik espiriye bile 2 saniyeden fazla gülünemez, yine mahsunluğa dönülür. kötüdür be.. aahhh ah !..
  2 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  kısının gozlerının parlaması ıcın bır sebep olmamasıdir.. sureklı aska ılgılye sefkate alısmıs bunyeler kaldıramazlar bu durumu..sönerler, yuruyen ruha doner mutsuz olurlar..yazıktır, ask yasanmalıdır..
  ... meleklerde aglar
 3. 3.
  özellikle de etrafınızda sevgilisi olan insan,aşık olan insan çoksa ve de aşka aşık bir insansanız hayata küstürecek,karşı cinse küstürecek,herşeye küfrettirecek,terbiyeyi bozacak,sizi sizden alıp bir hüzün ve de gözyaşı yumağına çevirecek durumdur.***
  1 ... freedean
 4. 4.
  önce koca dünyada kendini yapayalnız hissetmene yol açan,daha sonra ise bunun yerini durgunluğa ve ruhsuzluğa bırakmana sebep olan durum.kötüdür ama alışılırdır...
  ... wake me up
 5. 5.
  herzaman radarlarınızın açık olması demektir. insan aşksız kaldığında birine aşık olmak için bahane arar, olmadık kişilere aşık olduğunu sanır. malesef bu bazen sorunlara sebep olur ve bu sorunlar ilerisi için daha çok sorun doğurur dolayısıyla hem karşınızdakine hemde kendinize güven katsayınız azalır. bu yüzden insan aşksız kaldığında kime aşık olması gerektiğini bilmelidir. aşık olmadan biriyle birlikte olmamalıdır kendince kusursuzu bulana kadar beklemelidir. acele etmenin anlamı yoktur, komplekse de girmenin hiçbir anlamı yoktur.
  2 ... agama
 6. 6.
  her film size yalnızlığınızı hatırlatır. çünkü aşk birçok kişi için hayatın anlamıdır ve bu yüzden filmlerin çoğunda aşk serpiştirilmiştir. kahramanların bile hep bir sevgilisi vardır filmin sonunda öpüştüğü. neo'nun trinity'si, aragorn'un arwen'i bile size hep yalnızlığınızı hatırlatır. hiç sevmediğiniz romantik komedi filmlerinde bile duygulanır olursunuz.
  1 ... agama
 7. 7.
  aşksız kalmak, eski sevgilinizi unutma yolundaki en büyük engeldir. çünkü aşkı bir kez yaşayan kalp, sevmekten ve sevilme isteğinden hiçbir zaman vazgeçemez. bu yüzden eski sevgilinizde olur aklınız. çünkü rüyalarınızda göreceğeniz bir kız ister zihniniz, duygusal şarkılarda uğruna daha hızlı atacak bir kişi ister kalbiniz ve bu kişi, hayatınızda başkası olmadığı için eksi sevgilinizdir. eski aşkları uzatan şey aşksız kalmaktır. çoğu insan farketmez ki insan eski sevgilisini değil sevmeyi sevilmeyi özler. şimdi bunları rahatlıkla söyleyebiliyorsam bunun sebebi çok zeki olmam ya da kalbime hükmedebilmem değildir, yalnız geçirdiğim yıllardır.
  1 ... agama
 8. 8.
  tutunacak tek dal olarak aşkı gören ve mutlu olmak için başka bir beklentisi olmayan insanlar için oldukça zor bir durumdur. her muhabbetin sonu aşka gider, sözlükle dertleşir olursunuz.
  2 ... agama
 9. 9.
  aşka önem veren insanlar için yan etkileri;

  - eğlenilen bir olduğunda vicdan azabı duymak
  - hayatı boş ve anlamsız bulmak
  - hiçbirşeyden umudu kalmamak
  - önüne gelene aşık olmak
  - alkolle yakınlaşmak
  - aile ve arkadaşlardan uzamlaşmak
  - duygusal ve dibe batıran şarkılara eğilim
  - derse ya da işe kendini verememektır.
  1 ... agama
 10. 10.
  özdemir asaf okumaya başlamanın başlıca sebebidir.
  ... agama