1. 1.
  ayrılmaz ikili.sonunda meyvelerını toplarsınız *
  -1 ... no promise
 2. 2.
  (bkz: arz ve talep dengesi)
  ... nobetciekipleramiri
 3. 3.
  ne kadar yakın bağlantılarmış gibi görünseler de aslında uzaklardır,farklılardır.birbirleri çekmelerinin tek sebebi de birinin eksi(-),diğerininse artı kutup olmasıdır(+).
  aşık olduğunuz kişide sex dokunulmazlığını görürsünüz ya da koyarsınız.ama sex yaptığınız her şahıs aşık olduğunuz kimse değildir.
  üzerinde düşünüldüğünde görülebilir ki;fahişeler,genelevde çalışan kimseler aslında toplumun önemli bir potansiyelini karşılamaktadırlar.ülkemizde bayanlar ya da çoğunlukla erkekler bir anlık duygulanımlarını,bu potansiyellerini karşılamak için sevişirler.bu sadece bir ihtiyacı giderir,ihtiyacını giderdiği şey aşk duygusu değildir.
  ama bir de aşık olunulan değil ama aşık olduğun kişi ile sex yapmak ise farklı bir olay değil,farklı bir olgudur.
  bu başlığın yani aşk&sex başlığının daha iyi anlaşılması için ^^reality bites^^adlı filmin izlenilmesi tavsiye olunur.
  -1 ... fayaka
 4. 4.
  seks aşkı yaşamanın en güzel yoludur. seks tek başına bir anlam ifade etmediği gibi aşk da tek başına eksiktir.
  1 ... roy mustang
 5. 5.
  birbirini tamamlayan, hayatın iki güzel tadı. kimileri gerçek aşkı seksten bağımsız kılmaya çalışsa da bilimsel olarak bakıldığında aşk; seks - yani üremek- için bir kılıftır sadece. tabii ki aşkın manevi değeri, hissettirdikleri bu önermedeki kadar basit değil. ancak aradaki ilişki her ne olursa olsun kesin olan bir şey var ki ne sekssiz aşk ne de aşksız seks insana gerçek bir doyumm verebilir.
  2 -1 ... lilja
 6. 6.
  (bkz: aşk ve sigara)
  2 -1 ... laedri
 7. 7.
  (bkz: ikisi bir arada güzel olan seyler)
  3 ... dilamze
 8. 8.
  birbirinin düşmanı iki kavram...
  biraraya geldiklerinde ikisi de eksiktir...
  gerçi ortaya çıkan bütün muhteşem bir bileşimdir ama...
  bu iki şarap, sek içildikleri zaman çok daha çarpıcı olurlar nedense.
  -1 ... infantes
 9. 9.
  a$k zevk için yapılır. zevk ise sexin bir parçasıdır.

  ayrıca a$k ve seksin derinlik katsayılarının ayrı ayrı incelenmesi lazım. "en derin seks kaç cm dir?"
  -2 ... bylait
 10. 10.
  2003 / Şili yapımı, onbeş milyonluk Şili'de bir milyon kişi tarafından sinema salonlarında izlenerek tüm zamanların rekorunu kıran, uluslararası festivallerde büyük çoşkuyla karşılanmış, erotik - komedi tarzındaki (bkz: Sexo Con Amor) orjinal isimli filmin Türkçe ismi.

  Şili'deki bir mahalle okulunda cinsel ders eğitimi verilmeye başlanır ve aileler, çocuklarına ders ile ilgili cevaplar vermekte zorlanırlar. Bunun üzerine ders öğretmeninin de katılacağı bir gece düzenlenir ve bu buluşma amacından sapıp, çarpık ya da sorunlu ilişkilere sahip olan velilerin de - ki hâttâ dersin öğretmeninin de - en az çocukları kadar cinsel eğitime gereksinim duydukları sonucunu ortaya çıkarır.
  ... delacour