1. 1.
    aşk tesadüfleri sever 2
    aşk tesadüfleri sever 2
    aşk tesadüfleri sever 2
    aşk tesadüfleri sever 2
    aşk tesadüfleri sever 2
    Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesini seyircisiyle buluşturmaya hazırlanan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin ilk teaser videosu yayınlandı! Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve ipek Sorak’ın birlikte üstlendiği, başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı film, daha ilk görüntüleriyle yoğun duygular yaşatan, aşk yüklü bir hikâyenin sinyallerini veriyor.

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın milyonlarca seyirciye ulaşan “Aşk Tesadüfleri Sever”  filminin, merakla beklenen ikincisi “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatacak. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Filmin zengin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler de yer alıyor.

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi ipek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’in imzasını taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ile ipek Sorak birlikte oturuyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından çekimleri Ankara ve istanbul’da gerçekleştirilen film, Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçiriliyor.

Dağıtımcılığını CGV Mars Dağıtım’ın üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 31 Ocak 2020’de vizyona girecek

Fragman: https://youtu.be/HKT66m_9xZE
    2 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Hikayesi şununmuş da bununmuş da işte asıl o külliyen hikaye. Birincisinde olduğu gibi bu da bir nuran evren şit filmidir. Bir buçuk milyon gişesi hayırlı olsun.
    ... antimatter
  3. 3.
    vizyona girdiği hafta izleyip beğendiğim filmdir. aşkın gerçek aşk olduğu yıllarda başlayan bir hikaye. mecburi ayrılıklara rağmen yıllar sonra tesadüfen yolları kesişen iki aşık...
    eski ve pek bilinmeyen bir şarkıyı da bu filmde dinlemek mümkün.

Elif Doğan – Bir Rüya Gördüm.

https://www.youtube.com/watch?v=PHvKfw-o0Rk+
    ... helikopter
  4. 4.
    döngü hale gelen senaryo olup, ne olacağını az çok tahmin edip yine de izlersin ya öyle film. yani gidilmelik izlemelik. sevgiliyle izlemeliktir. filmleri izlerken güncel hayatta ki çevreyi yaşamıda gözünüzün önüne geliyor ya öyle hani. bu filmdeki defne ve kerem de öyleydi sanki.
    6 ... en asaletli duygularin adami
  5. 5.
    gerçek bir hikaye olması sebebiyle giderek beğendim. Özetle iki aşık var kavuşamayıp yolları ayrılıyor. Sonra farklı kişilerle evlenip çocukları oluyor. ancak birbirlerini hiç unutmuyorlar. Sonu ise sürpriz son. Diyorsun ki bazen kader güzel oyunlar da oynayabiliyor demek insan hayatında. Oyunculuğu vasat bulsam da filmi genel olarak beğendim. Müzikler ise harikaydı.

https://youtu.be/vG6iG5Fbskw
    6 ... lara croftt
  6. 6.
    ilkine gidelim demiştin ben istememiştim. ikincisine birlikte gidebilmemiz için mucize bile yetmez.
    ... kivopimparel
  7. 7.
    Sevgilim olsa beraber giderdim.
    ... oppo
  8. 8.
    Yani sevdiğin birisi başkasıyla evlendi unutamadın ama gitmiş bitmiş dönüşü olmayan yol amaç ne onu anlamıyorum.
    ... bringiton
  9. 9.
    Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş film imiş.
    bugün izledim de sevmiyorum bu romantik filmleri ya. Üzgünlüklerini de mutluluklarını da, hep üzüyor beni bir şekilde. Mutlu sonla bitti güya bu film şimdi fakat adamların hayatı ilerledi, başka insanların koyunlarında bir ömür geçti. Sonunda kavuşunca mutluluk mu oluyor bu? Bilemiyorum. Ağlattı biraz, böyle kavuşamamak içerikli filmler durduk yere moral bozuyor.
    Ama film kötü değil ve müzikleri çok güzeldi. Gidilesi.
    Ve Gidecekseniz sevgilinizle gidin, kankanızla gidince diğerlerine özenip başını omzunuza yaslıyor falan. Hoş değil *
    2 -1 ... hannah mckay