1. 1.
  illallah ettirmiştir. aşk, bakış, öpüş, vs.
  ... telgrafin tellerine konan kus
 2. 2.
  Eski aşklar olsa buna katılmazdım ama yeni aşklar maalesef bir çöplük. 8 sene manita olduğun aşkınla yanıp tutuştuğunu sandığın biri aniden gelip başkasını seviyorum ayrıca seni hiç sevmedim bilmem kimle aldattım vs diyebiliyor. Aşk meşk olayları artık çok basitleşmiş kimsenin kimseye güveni yok resmen tüm erkekler yaprak dökümü oğuz olmuş tüm kızlar da necla. Durum çok vahim.
  4 ... okunmusbarbunya08
 3. 3.
  maalesef doğrudur. mesela neden herkes aşk şarkıları yazıyor, herkes aşk şiirleri yazıyor, herkes aşka besteler yapıyor? aşk neden bu kadar yüceltiliyor? mesela bir kanepe şiir yazılmaya layık değil mi, bir kapı şiir yazılmaya layık değil mi?
  1 ... byg20
 4. 4.
  Belli bir döneme kadar çok abartıyorsunuz. Sonra biri giriyor hayatınıza yasayabileceginiz en büyük hayal kırıklığı oluyor, sonra diyorsunuz ki o bile beni böyle üzdüyse yanılttıysa, kalbimi birine bir daha açmak mı tövbe diyorsunuz.
  5 -4 ... mrltln
 5. 5.
  Beğendiğiniz bedenlere, hayalinizdeki ruhları koyup, bunu AŞK sanıyorsunuz...
  4 -1 ... allaire
 6. 6.
  Aşk çiftleşmenin anlamlandırılmaya çalışılmış halidir. Tabiatın iki varlığı üremek için eşleştirmesi ile düşünmeyi keşfetmiş bu iki varlığın, yanlış yöntemlerle kavram üzerinde yanlış sonuçlara ulaşmasıdır.
  1 ... volodka
 7. 7.
  şişirilmiş bir balondur her cinsel ilişki sonrası patlar.
  ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 8. 8.
  aşk olayının çok abartılması
  Ha yiyo mu lan*
  2 ... ciklet kizilok