1. 1.
    asrın sorularından biri olarak aşk ve mantığın çarpışmasıdır.

(bkz: yersen)
    -1 ... kapooo
  2. 2.
    asıl sorunsal aşkın varlığıyla yokluğu arasındadır. gerçek aşık olan insan affedilmeyecek bir şey yapmaz şayet aşk karşılıklı ise zaten bir tarafın aşık olup diğer tarafın olmaması aşkın var olmadığı anlamına gelir zira aşk iki kişiliktir.
    ... evrekaa
  3. 3.
    aşkı tek başına yaşarsın. affetmek iki kişi arasındadır. insan kendisiyle zor uğraşırken ikinci biriyle uğraşamaz. her ne kadar aşık olduğu kişi olsa da. aşkıyla baş başa kalmak en iyisi.
    1 ... aydaki iz
  4. 4.
    aşk değil mezardan babası çıksa affetmez. bir kadın aldatılmaya görsün tavsiyem hızlıca yanından uzaklaşmak ve en yakın sığınakta 15 gün sessiz sedasız geçirmek. herkesin refahı için şarttır.
    ... yirtik pirtik
  5. 5.
    --spoiler--
    dünümü bugünümü geleceğimi çaldın,
    bak yinede kızamıyorum canın sağolsun,
    canın sağolsun, bu can feda olsun!
    --spoiler--

bazen, evet.
    3 -1 ... kirisik
  6. 6.
    kesinlikle affetmez arkadaş, aşktan öte şey olmaz ama 4 yanlış da bir doğruyu götürüyor sonuçta.
    ... kirkincikapi
  7. 7.
    etmez kardeşim bu kadar basit ve net.
    ... kareas
  8. 8.
    çoğu şeyi affeder de; 'aldatma'yı ve hele ki de 'yalan'ı asla affetmez.....
    2 ... senyolcubenhanci
  9. 9.
    --spoiler--
    cok üzgünüm, istemeden
    seni dun gece aldattim
    kim oldugu muhim degil
    sana baglanmaktan kactim

cok uzgunum, istemeden
    bir bakisa aldandim
    inan bana butun sabah
    pismanliktan agladim

ask herseyi affeder mi
    dersin zamanla gecer mi
    guzel gunlerin hatrina
    ask herseyi affeder mi?
    --spoiler--

aşk herşeyi affeder mi? diye soran özlem teyzenin asıl sormak istediği şey, ben başkalarıyla yiğiştim üzgünüm geri döndüm. beni affeder misin?.. neyi affedecek lan aşk, sen bildiğin '' motor'' olmuşsun.. gezmişsin dolaşmışsın, bakmışsın herkes tadına baktıktan sonra şutluyor.. sende geri dönmüşsün.. var mı böyle birşey?

aşk herşeyi afferder mi bilmem ama, gururlu bir erkek böyle birşeyi asla affetmez.. şimdi diyecekler bana '' ee erkekte aldatıyor'' falan.. valla ablacığım o senin gururun, benimkisi böyle.. aldatan kız arkadaş düşman başına.

tarih affeder ama trafik hiç affetmez
    1 ... namesis
  10. 10.
    ihaneti affetmemeli.
    1 ... higgs bozonu