1. 0.
    (bkz: sikb bırakır)

http://img.internethaber....her/1.20090225114340..jpg
    ... intikam guzel sey
  2. 1.
    bir daha kimseye güvenilmeyeceği sanısı.
    4 ... bazenkusuyorumben
  3. 2.
    olgunlaştırır insanı. Büyürsün. Fazla hayal kurmamayı da öğrenirsin bir yandan. Bazen sen ne kadar çabalarsan çabala hiçbir şeyi değiştiremeyeceğini anlar hayatı akışına bırakmayı da öğrenirsin. Ayrıca aşk acısı kim dost, kim düşman onu da belli eder, etrafındakilere ona göre davranırsın bundan sonra. Aşk acısı aptal olduğunu değil, sevince ne kadar aptal olacağını gösterir. Çünkü sevmek aptallık değildir, sevince onun değmeyecek insan olduğunu bile bile onun için yaptıkların ve yapacakların aptallıktır. Kendini tanırsın, "ben buyum" dersin nihayet.
    4 ... formokrezol
  4. 3.
    Iyi gelir insana aslinda... Buyuk bir duygusal guctur, kendini cukurun icinde de bulabilirsin, bu duyguyu pozitif sekilde de kullanabilirsin. Benim hayatimi degistirmistir, motive etmistir. Ben daha iyilerine layigim deyip spora gidilebilir, vucuda ve kiloya dikkat edilebilir, ortama akilip kari kizla tnisilabilir vs.

Fark ettim ki unutmak isteyince unutamiyorsun, ben de simsiki sarildim o aciya, motivasyon olarak kullandim. Fark ettim ki ne kadar siki sarilir tutunmaya calisirsan o kadar hizli sekilde o duygular yok olup gidiyor.

Her neyse, bu duygu sizi yonetmesin, siz onu yonetin, bilin ki disaridasize layik olan iyi insalar da var...

Selametle...
    3 ... bard of hell
  5. 4.
    arabesk dusunmeyi ogretir.
    1 ... isminivermekistemeyenwriter
  6. 5.
    önünüzü gördürmez, isteksizlikle birlikte verimsizlik başlar, önyargılı bir insan olup çıkarsınız.
    1 ... elissa
  7. 6.
    en iyisi daha başındayken birgün ayrılacağız diye düşünmek ve bunu hep göz önünde bulundurarak fazla kapılmamaya çalışmak..
    ... halaondadurur
  8. 7.
    gözlemlerime dayanarak facebook ileti kısmına şu iletinin yazılmasıdır .

--spoiler--
    hayat !!!
    ben acıyı sadece yemekte severim
    neden bu lüzumsuz cömertlik...
    --spoiler--

sondaki üç nokta mutlaka koyulmalıdır .
    1 ... telzimba
  9. 8.
    Olgunlaşırır diye biliyorum ama.
    1 ... megaloman pilatipus
  10. 9.
    Hep olumsuz etkiler. Her sey kötü gider, karsına dandik biri çıkar, unutmak adına evet dersin ve bir darbe de ondan yersin.
    Muhallebi yerken dişin kırılır, o derece yani.
    3 ... ozan oyunbozan