1. ?.
  yiğit türk gencidir. hatuna gidipte, " lan varya ben seni seviyorum. " diyemez. atar içine, basar gider ocakbaşına. vurur 70'liği, altına atar müslüm gürses'i. yediremez delikanlılığa, takılır öyle senelerce. hepimiz bir dönem geçmedik mi sanki bu yollardan ? ben eşşek kadar oldum hala geçiyorum anasını satayım.
  1 ... dark jedi in da house
 2. ?.
  yanlış yapan gençtir. çareyi şişelerde aramak en büyük yanlışlardandır.***
  ... east for west
 3. ?.
  sadece gençtir. o kadar.
  ... bad trip
 4. ?.
  Gençliğin verdi dinamizmi yanlış yerlerde tüketen gençtir. Yahu bi hatun için depresif takılmaya değer mi çık gez baharı hisset.
  -1 ... niddhog
 5. ?.
  kadını içinde daha da ilahlaştıran türk gencidir.
  ... arjantin
 6. ?.
  normalde sözünü etmediği hatunu içince hatırlayan gençtir. ee ne demişler:

  (bkz: sevdim de noldu efes pilsen zengin oldu)
  1 ... voice of soul
 7. ?.
  kafayı bulduktan sonra kıza laf sokmak için saçmalayan gençtir aynı zamanda. telefonu eline alır ve kıza "sen kutu kutu pense oynarken ben kutu kutu efes içiyordum" diye saçma salak mesajlar atar. ezikliğin son noktasıdır.
  ... cerquanne
 8. 1.
  ''sevmiştim lan seni vicdansız'' la başlayan cümleler kurup, hatunun kapısına dayanan modelleride vardır bunların, eve sokulmaması gereken tiplerdir.
  ... johnmiltonn
 9. 2.
  'salla gitsin' nasihati verilmesi gereken tiplerdir.
  ... purelove
 10. 3.
  o kadına kavuşursa, gözünde çok büyüttüğü sevdiğinin, bir zaman sonra içine fenalık getiren bir varlığa dönüştüğünü görecek olan türk gencidir. kavuşamadığı, terk edildiği vs için, o kadın içinde kocamandır, ulaşılmaz bir seraptır. kavuştuktan sonra kıskançlıklar, kız tribi, kadın dırdırı, papazın her gün pilav yemesi falan; bitecektir o kocaman aşk.
  akabinde oturup bira göbeği yaptığı için üzülebilir.
  1 ... amber