1. 1.
  1. Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi kararınızı uygulamanız gerekir.
  2. Artık ondan vazgeçtikten sonra ona karşı hayranlık yada nefret duyguları beslememeniz gerekir. Özellikle de bir sebepten ayrıldığınız yada sizi reddeden birine karşı nefret besleyebilirsiniz; fakat nefretiniz onu unutmanızı zorlaştıracaktır.
  3. Size onu hatırlatacak duygu yüklü şarkılardan kaçınmalısınız. Bu çok önemlidir. Bu şarkıları dinlemeye devam ederseniz bu yazıyı hiç okumayın daha iyi.

  Çoktan unuturdum seni çoktan
  Ah bu şarkıların gözü kör olsun

  1. Eğer mümkünse ondan ve çevresinden uzaklaşmanız yararınıza olacaktır.
  2. Eğer uzaklaşmak mümkün değilse, onunla konuşmayacağım veya görmemezlikten geleceğim diye kendinizi kasmanız bir işe yaramayacağı gibi, tam ters sonuçlar da alabilirsiniz. Onu görmekten ve onunla konuşmaktan kaçınmak yerine ona herhangi biriymiş gibi davranmak en mantıklı davranış olacaktır.
  3. Mümkünse ona olan sevginizi hiç dile getirmemeniz, özellikle üçüncü şahıslardan ve hatta kendinizden bile saklamanız yararınıza olur.
  4. Kendinizi yeniden aşık olmak için zorlamayın. Bana göre en çok yapılan hata budur. Birini unutmak adına kendinize yapay bir aşk elde edebilirsiniz ve durumunuzun daha da karmaşıklaşmasına neden olabilir.
  5. Son olarak ;ben hiç bir zaman onu unutamayacağım; şeklinde sıradan insan düşüncesine kendinizi kaptırmayın. Mutlaka unutacaksınızdır. Bir çok kişi unutamam sanmış ama unutmuştur.

  bir rüyadır gelir geçer
  her aşk bir gün hayal olur
  unutulmaz denen günler
  unutulur unutulur...
  40 -3 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 2. 2.
  (bkz: yeni başlayanlar için aşk acısı)
  2 ... fatal
 3. 3.
  (bkz: yeni bir aşk)
  (bkz: çivi çiviyi söker)
  1 -1 ... meraklikedi
 4. 4.
  ''görmezden gelin onu, avunmak istiyorsanız, yitirdiğiniz şeyi hiçbir zaman aynı olarak ele geçiremeyeceğiniz düşüncesiyle avutun kendinizi. yeni bir şeydir artık o. sizden kopar kopmaz değişmiştir.''

  katherine mansfield

  bu anlamlı sözün üstüne bir de emre aydın'dan git parçasını dinlerseniz, işlem tamamlanır.
  7 ... exclamar
 5. 5.
  -of be hacı bu aşka acısı nasıl geçer?
  +merak etme kardeşim, deler de geçer..
  4 ... muhterem fil
 6. 6.
  terkedilmişsin, kendini içkiye, dumana vermişsindir, birkaç kez ölmeye çalışıp başaramamışsındır çünkü hayat hala elindeyken bırakamıyorsun. bir gün sen ölmek istemezken ölümle karşılaşırsın acı çekersin içtiğin içkiler, çektiğin dumanlar ağzından kan olup gelir, tırsarsın herkes binbir hastalık söyler tüm belirtiler ağır hastalıktan yanadır ve o süreçte unutursun can derdine düşersin, her şeye rağmen yaşamayı istersin bu da dert mi dersin aşk için sonra öğrenirsin ki basit bir iltihaptır gelen kanlar. aşk basit bir iltihap gibidir bazen bazen de ağır hastalık.
  3 -1 ... edit akbayram
 7. 7.
  bir manitam olsa,
  saci sari olsa,
  ****li olsa,
  bir koysam **** olsa.

  burada yildizli yerlere takim, sehir, politik gorus; kisacasi istedginiz herhangi birseyi koyun, yuksek sesle tekrar edin 3-5 kerre en kisa zamanda ask acinizi unutacaksiniz..
  2 -1 ... robert terk
 8. 8.
  (bkz: montla sıç)
  (bkz: ıslak sıç)
  7 ... mianke
 9. 9.
  (bkz: sil bastan baslamak/#4340630)
  2 ... aytug
 10. 10.
  (bkz: sigarayi birakmanin kolay yolu) *
  1 ... pergamon