bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  6 kisi kalmis futbol takimina atak yapmaya, goller atmaya benzer. Kural hatasi yoktur ama etik degildir.
  7 -1 ... zirvanindaniskasi
 2. 2.
  doğru ama yan etkileri de olan bir tez. söz konusu çaresiz kadın, alkolün de etkisiyle tava gelirken bir süre hayvanoğlu hayvan x kişiden bahsedecektir. x kişiden bahsederken kadına gaz verilmemeli, sadece baş aşağı yukarı sallanmalıdır. hayvan herif x muhabbeti eninde sonunda bitecek, senin de başını ağrıttım faslına geçilecektir. bu gibi kadınların tutkuyla sevişmesi de cabasıdır.
  2 -3 ... david addison
 3. 3.
  giden sevgilinin, kızın gönlünde açtığı yaranın boşluğu kapanmadan doldurulursa abse yapması muhtemeldir.**
  3 -1 ... yazarsa gol olur
 4. 4.
  kadını bir düşman, rakip ya da bir av olarak gören sütü bozuk zihniyetin el çabukluğu marifet uydurduğu mottolardan biridir. oysa tüm çağların ötesinde hiçbir zaman tahrif olmayan erkeklik kitabında şöyle yazar: sarhoşa dokunma, para karşılığında yapana tenezzül etme, gönlü olmayana dokunma, mağdur olana dokunma, sen eşek değilsin erkeksin, eşeklik etme.
  8 -1 ... historiacalamitatum
 5. 5.
  aşk acısı çekmemiş bir kadın yoktur. o acının henüz taze olduğu zamanlarda kadınların daha kırılgan olduğu doğrudur; "teselli" bulmak, acıdan uzaklaşmak adına daha kolay "ağa düşebilirler". ama olayın şöyle bir boyutu da var: gözleri açıldığı anda (ki bu çok sürmeyecektir) kıçınıza tekmeyi tereddütsüz basıverirler. çünkü bir kadın ne kadar çok aşk acısı çekmişse, o kadar da kolay vazgeçme/terk etme yeteneği kazanır. (bkz: vurdumduymaz olmak)
  -1 ... ashtarte
 6. 6.
  (bkz: rebound sex)
  ... maxim tsigalko
 7. 7.
  doğru bir tespittir. kadın milletinin genel doğasından mütevellit zaten korunma içgüdüsüyle hareket etmektelerken, bir de aşık olmuş ve b.bayı almış bir hatun kişi, yaralarını saracak, kendisine destek olacak, özetlersek 'koruyup kollayacak' bir kişiye daha çok ihtiyaç duyar. dolayısıyla er kişi avına bir timsah gibi odaklanır, hatunun aşk acısı çektiği anı yakalarsa sonuca ulaşmaması, bir geyiğin su içmeye geldiği gölün içindeki timsahı fark edip kaçabilmesi kadar küçük bir ihtimaldir ki zordur..

  buna rağmen yine de 'ille de benim kendi sevdiğim olsun, ben başkasını istemiyorum'cu hatun modeli vardır ki onlar daha uğraştırıcı olup, onlardaki başarısızlık oranı genel hatun populasyonuna göre görece yüksektir..

  dolayısıyla nedir? kolay hedefler isteyen er kişi, tutturukçu olmayan, aşk acısı çeken hatunu buldu mu destek olacak, mevyesini de yiyecek! bu mudur? budur! iğrenç miyim? bittabi..
  3 -1 ... cilekrazzi
 8. 8.
  (bkz: bunu bildiğim iyi oldu)
  (bkz: çıkarcılar sizi)
  1 ... muhabbetbagiagirdimbugece
 9. 9.
  hem terk ediyor hemde aşk acısı çekiyorsa ne diyeyim mahmutmu diyeyim.

  kadınlar ne zaman aşk acısı çeker olmuş ki.
  1 ... thug life nigga
 10. 10.
  (bkz: tarihteki büyük yalanlar)
  1 -1 ... delice