1. ?.
  (bkz: dokunuyosa içme kardeşim)
  2 ... emsalsiz 1
 2. 0.
  votkayı meyve suyundan ayırıp sek içenler gibi aşkı yaşamaya çalışanlardır.
  ... komsuoglu
 3. 1.
  doğru aşk ve doğru seks önemlidir.ayrıca;lütfen romantik olmak güzeldir evet olmak güzeldir evet sıçtım lütfen gerizekalılar cümle kuramıyorum. viski dokundu.
  2 ... bertaraf muptela
 4. 2.
  tv'de bas bas "haftada en az iki kere cinsel birliktelik yapanların ömrü uzar, kan dolaşımı daha sağlıklı olur, öpüşme nedeniyle olan karşılıklı bakteri alış verişi vücut bağışıklığını kuvvetlendirir, cinsellik ömre ömür katar, neşelendirir, hayat keyfini arttırır, beslenmek gibi temel ihtiyaçlardan biridir" diye uzmanlar bağıra dursun, biz inadına kaçalım. ah ulan rıza. sen de mi çekip gittin bizden habersiz.
  (bkz: adam haklı beyler)
  (bkz: muhafazakar bir sözlükte yazmak)
  3 -1 ... adamolamadimyazarolayim
 5. 3.
  (#7945022)
  ... serzeniste kopil
 6. 4.
  + erdener abi, aşkı seksten arındırma çabalarına ne diyorsun?
  - adım adım uzaklaş!
  ... birader sen kamil misin
 7. 5.
  aşk bir suysa içen kuduruyorsa,sekste şehvetin sonundaki kudurmayla gelen bir şeyse.Neskafe üçü biri arada ayrılır bu ikisi ayrılmaz su cihanda.
  ... heredot1923
 8. 6.
  ya aşık olunan insanın ister istemez arzulanması gerçekğini gözden kaçırıp kendilerine işkence eden insan tipi ya yataktaki başarızlıklarının ortaya çıkmasını istemeyen insan tipi yada kendisine aşık olan adamı kendisininde aşık olduğuna inandırmış fakat vermek istemeyen kız tipidir..
  ... cynmk