1. 1.
  Zamanında sezen aksu'nun vokalistliğini yapan, güzel ve romantik şarkılarla türk pop müziğine adını yazdırmış, sezen aksu tarzında vokalist. Ayrıca eşi haluk bilginer'le sık sık londra'ya seyahat eden kişidir.

  sevgiliye (1990)
  hesap ver (1991)
  sıramı bekliyorum (1993)
  kara çiçeğim (1994)
  haberci (1997)
  aşk kazası (1999)
  aşkın nur yengi (2002)
  yasemin yağmurları (2004)
  aşkın şarkıları (2007)
  5 ... hendrix
 2. 2.
  haluk bilginer'le "büyük aşk" yaşayan şarkıcı.
  ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  haluk bilginerden çocuk aldırdığı iddia edilen popçu.
  1 ... palta
 4. 4.
  soğuk insan. röportajlarında da ne kadar sevimli görünmeye çalışsa da yine de buzdolabıyla aynı konumda gördüğüm sarkıcı ** ömerçip filminde oynamıştır. yorumsuz olayım bari. zaten hepten saçma filmdi. ya saçma olması için çok uğraşmalarına gerek yokmuş.
  -1 ... kacak kelebek
 5. 5.
  rafet el romanla düet yaptığı peşindeyim şarkısında oldukça seksi görünen ama haluk bilginerle nasıl birlikte olabildiği hatta çocuk düşürdüğü hayal bile edilemeyecek güzel ve güçlü sesli sezen aksu ürünü ablamız *
  ... city walk
 6. 6.
  "oldun mu oldun mu şimdi mosmor oldun mu" gibi abuk sözlü şarkıları olan ama eski şarkıları güzel olan popçumuz.Bir de şişe çalma olayı vardı bunun ozamanlar * bi türlü yapamazdık onun gibi.ayrıca aşağıdaki resimde şişeye,küpelere ve stres bileziği ne dikkatinizi çekeyim.gerçi dikkat çekmeye gerek yok zaten çekiyorlar.imajın da böylesi.Yani bir insan niye böyle bi imaj yapsın?Hadi saç baş kıyafet,hatta küpeler ozamanlar herkeste böyleydi ama anlamadığım o bilezik *.Yani ne demeye çalışmaktadır?Elimde bu bilezik olmasa saçınız başınızı yolacak kadar sinirliyim mi demektedir.

  http://www.komikaze.net/k...;Order=4&komikazed=12

  (bkz: hayatın anlamı)
  2 ... commodore64
 7. 7.
  sanatı, tavrı ve fiziği ile takdir toplamış sanatçı. hayranları, kuvvetli şarkılar bulup album yapmasını 4 gözle beklemektedir.

  bir gün biri gelir alır götürürse seni.
  yıldız yıldız o gözlerin oyalar beni.
  ... pilotmont
 8. 8.
  bir zamanlar rafet el roman ile düet yapmış, şarkının klibini de her izlendiğinde "ah yaz gelse ya off yazı özledim ben" cümleleri kurulacak tarzda çeken bayan şarkıcı
  ... ulamemobahbi
 9. 9.
  şişeden acaip acaip sesler çıkaran kadın. ayrıca önceleri kapalı giyinip 30undan sonra azıp, açılıp saçılan kişidir.
  2 ... janjan
 10. 10.
  romantik, matrak, şişe çalıcı süper fizik sahibi sanatçı. romantik albümlerini hasretle, umutla bekliyoruz. *
  1 ... pilotmont