1. 1.
    dayanması ölümden sonra belki en zor acıdır.
    bu acı aslında aşka dahildir, verem gibi ortaya çıkmayı bekler,
    çıkmayabilirde.
    yaşanmasa iyi, fakat yaşanırsa büyür kişi.
    2 ... worst behaviour
  2. 2.
    (bkz: Özlem)
    5 ... depression
  3. 3.
    Atlatildiktan sonra bir daha yaşamamak için aşktan uzak durmaya neden olan acıdır.
    3 ... duzenli duzensiz
  4. 4.
    Silkmişim aşk acınızı ergenler, dedirtir.

Siz hiç yakınınızı kaybettiniz mi? Sanırım hayır.

böyle basit şeylere bile bu kadar üzüldüğünüze göre harbi mal olmalısınız.

bende önceden sizin gibi saçma sapan aşk acısı falan çekiyordum güya, yok amk silkmişim kızlarını, insanın yakınlarından daha değerli bir şeyi yoktur. Net.

Edit: aşk acısı çeken sikik bünyeli ergenlerin zoruna gitmiş galiba.

Tabi siz a.qodumun ergenleri "ailemden nefret ediyom yhaaa" dediğiniz için, sizde aile sevgisi olmaması normal.
    -5 ... kazakistanli ii
  5. 5.
    kalbini soğuk suya soksan cıs sesini duyabilecek gibi yakıp kavurur.
    ... seldafitzgerald
  6. 6.
    siz ergenler "abi nefret ediom ailemden yhaaa" dediğiniz için, saçma sapan aşk acısı çekersiniz.

Günün birinde çok sevdiğiniz (eğer varsa) akrabanızı kaybedince görürüm ben sizi amk ergenleri sizi.
    ... kazakistanli ii
  7. 7.
    Yaldır yaldır getirir. Olmazsa olmazdır.
    ... short chester blue
  8. 8.
    Bomba düşse yerinden oynamayacak adamı, diz çöktürebilen acıdır. Aşk içten fetheden bir düşmandır. Size her istediğini yaptırabilir. Ne kadar güçlü olduğunuzun önemi yoktur.
    5 -2 ... bir deniz hikayesi
  9. 9.
    getiriyo, bi köşede saklıyo, giderken bırakıyo acıyı. sonra kalp o acıyı hiç atmak istemiyo, dursun ondan bi bu kaldı bana diyo. gerçek aşklardan bahsediyorum, çünkü gerçek aşklar bitmez sadece ilişkiler biter. hafızadaki o tatlı anılara kalpteki acı karışır, zehrin olur.
    4 -1 ... serserirapunzel
  10. 10.
    yerim lan aşk acınızı amk tüyü bitmemiş ergenleri.

sırf boktan bir şey için bu kadar üzülüyorsanız, ohooo napıcanız oğlum siz hayatta?
    -3 ... kazakistanli ii