1. 1.
  Kişi aşık olduğu kişiye herşeyim gözüyle bakar.Onsuz karşısında sadece hiçlikler vardır.Hal böyle olunca ona hiçbirşey olmasın ve onun her zaman kendinin olsun ister.Çünkü onun mutluluğu kendinin mutluluğudur.Bilir ki o üzülürse kendisi daha çok üzülücek.Ve onu ne kadar mutlu ederse kendisi de o kadar mutlu olucak...

  insanlar bunu düşünmez sadece hisseder.Hisler kelimelere dökülmedikçe kafa karıştırmaz...
  4 -1 ... sozluk emekcisi
 2. 2.
  kesinlikle bugünün atlanmış en güzel başlıklarından.

  aşkın çoğu zaman bir çıkara dayanması gerçeğidir. hiçbir kız tanımam sırf kara kaş, kara göz için bir er kişiye baksın. * para kızı çeker bu önemli bir gerçektir ve hiçbir erkek tanımam güzel götlü hatuna bakmasın. kızın parasal, erkeğin seksüel çıkarı, işte bütün mesele budur.
  1 ... caga aykiri dusunceler
 3. 3.
  güzel bir yemek yemek ve ya şöyle güzel bir manzarayı izlemek de neticede insanın çıkarına olduğu düşünülürse doğru olan önermedir çıkar var diye güzel şeylerden vazgeçmeyeceğimize göre aşk ister yalan olsun ister çıkar olsun ister hormonal olsun güzeldir ve vazgeçilmezdir.
  1 -1 ... tiriclev
 4. 4.
  herşeyden öte kişinin duygusal yönünün tatminidir ki bu da bir çıkardır. aşk kişinin manevi yönünün tatminiyse o noktada çıkar ilişkisi olması gayet doğaldır.
  ... hebeletulbe
 5. 5.
  (bkz: pozitif korelasyon)
  ... tonguckacar
 6. 6.
  bir ihtiyaç söz konusu zaten. vurguya gerek duymayan bir gerçeklik. aşk insanın/insanların çıkarınadır. aksi durumlarda kişiler infilak etmiştir ya da tercihen ''aşk bir kaza dedin, bizse sağ kurtulduk'' tarzı şarkılar yazılmıştır.

  (bkz: sakin)
  ... vivre sa vie