1. 1.
    "aşkım yeter ki evlenelim, para istemiyorum seninle kuru ekmek yemeye bile razıyım" diyen kızdır.
    3 -4 ... anambunelan
  2. 2.
    sevgilisinin evlenmekten kaçtığı kızdır o. üstelik de vurduruyordur.
    4 -3 ... kimbilir kimin feyki
  3. 3.
    çirkin kızdır ya da çok aşık.
    2 ... darlingneverletmego
  4. 4.
    Tipik türk kızı yalanı.
    Yav he he diyip 12 bin liraya yemekli düğün yapın kendisine.
    9 -1 ... frekans
  5. 5.
    Öyle diyen kız candır can başımın üstünde yeri var.

Edit: bi bulamadık ki böyle bi kız.
    2 ... sonmez alev
  6. 6.
    oyle kiz zor bulunur kiymetini bilmek lazim.
    2 ... sari civciv
  7. 7.
    Yalan söyleyen kızdır. Biz buna "bir tanrım var, bir gitarım" sendromu diyoruz.
    3 ... xvayz
  8. 8.
    Evlenince ebesinin nikahini gorecek kizdir.

Hasta oldugunda kuru ekmegin ise yaramadigini gorunce gorurum ben bi de o kizi.

Cocuk yaptiginda ve ihtiyaclarini karsilayamadiginda da.

Cocugu okula giderken ayakabisindan su girerken de manto alamazken de...

Varsa o kiz sozluk saplarindan once bana ulassin da bi gozunu aciym ben onun. Gercek hayatin o olmadigini gorsun bi.
    2 -1 ... khalesi
  9. 9.
    3. gün kilo alıyorum diye ağlar bunlar. aşkım diyen kızdan hayır bekleme zaten samimi değildirler.
    1 ... 1klausunhatunu1
  10. 10.
    size katılmıyorum arkadaşlar.
    kız yalan söylüyor'a odaklanmışsınız.
    evet arada vardır yalan söyleyen lakin zannettiğiniz kadar yaygın değil.

sadece kuru ekmek yemenin ne demek olduğunu bilmiyor, sanıyor ki garibim ekmeği kemirir sevişiriz, sanıyor ki sevdiceğiyle evlenince acıkmayacak susamayacak sinema kıyafet ayakkabı istemeyecek;
    ah güzelim ah! zannediyor ki parasızlıktan soğukta battaniyenin altında oturmak zorunda olmak romantizm yaratır.
    fazla optimist haddinden fazla deneyimsiz.
    annesi demiştir mutlaka "iki gönül bir olunca samanlık seyran olur lakin iki çıplak da bir hamama yaraşır ancak"
    hışımla bakmıştır annesine, anlamamakla anlayamamakla suçlamıştır anasını. ne bilsin sabi anası aynı feleğin çemberinden öğütülerek geçmiş de bugünlere gelmiş!

yalan değil o beyler sadece tahayyül eksikliği.
    sevgi aşk her şeyin üstündedir temennisi. ayrıntılı düşünememek ve kandırmak kendini.

özeti şu;
    kuru ekmek yeme deneyimi olmamış iyi niyetli kız çocuklarının buldukları prense inanıp prenses olacaklarına dair inançlarını yitirmeme çabası.
    4 ... akilluslu