1. 1.
    aşkım odaya sarıkız örümceği girmiş at diyen kız
    Şaşırmış olan kızdır. Hayır yani böyle bir canavarı Bırak atmayı afad ı bile arayamazsın o korkuyla. Gah gız taşınıyoz derhal bile denir yani. Tövbe bismillah.
    17 ... kale3112
  2. 2.
    Sonuçta yemeyeceği için sizi bir şey olmaz. Kız atamıyorsa (eğer fobisi yoksa) ayrılın gitsin, hiç çekilmez bu.

Ek: yiyormuş abi boşuna ayrılmayın kızdan.
    8 -1 ... cicekli siirler bayim
  3. 3.
    Bu örümcek böğü gibi et de yiyen saldırgan bir eklembacaklı. O yüzden gördüğünüzde hareketsiz kalıp uzaklaşmasını beklemeniz en mantıklı hareket olur. Sevgili mevgili dinlemez kopartır gtünüzü valla.
    3 ... flat head
  4. 4.
    işin kolayına kaçmış kızdır.

Çok hızlı hareket eden bir örümcek türü olduģundan yakalanması zordur.

Saldırganlık ve hız maksimum seviyededir. (Bu ne lan pokedex gibi adamım; 3 seviyesi vardır... şaka la şaka)

Ha çıplak teninizi bir parça ısırttırırsanız yakın temasta 1-2 kere ağzına vurabilme şansınız olur.

Zehirli değildır.

isırdığı yeri ürettiği ağız içi enzimle sindirir, çürütür. Temas sonrası yara temizliği ve pansumanı önemlidir.

Yöresel adları vardır. (Sarıkız, sarıömer, böğü, böğ)
    2 ... babacarlos
  5. 5.
    Tövbe bismillah bu ne oğlum bu ne lan? Ruh halim dengesizleşti, iki uçta deli gibi salınıyorum, içimde alyuvarlar fütursuzca sikişiyor şu anda.

Böyle bir örümcek görsem korkudan kendimi döverim örümceği bırakıp, dokunma abi ben kendimi öldürürüm derim örümcek abime.
    5 ... siyah alfabe
  6. 6.
    kızı orada bırakır topuklarım..

öyle de korkarım bu götleklerden..
    2 ... artificialhuman
  7. 7.
    Valla dişiyse ben anlaşırım kendisiyle ki sarıymış hem de kızmış.

Dert değil kadınlarla aram iyidir.
    -1 ... memelog
  8. 8.
    Zehirli değilmiş. Her şey iptal. Azıcık sportif olun, siz ikiniz o tek sonuçta, bence alırsınız.
    2 ... cicekli siirler bayim
  9. 9.
    10 bacağı var bunun olm düzgün sayın. örümcek değil bu. Eklembacaklılar şubesinden bir canlı. Zehiri yok. Kancaları da insan derisini parçalayamaz genelde.
    4 ... yazar x
  10. 10.
    Ben O örümceği görsem yemek ısmarlarım. Sıkıyosa ısmarlama kan alır lan.
    2 ... masklavi