1. 1.
    patlak kızı dikerek huzur bulunacak aktivitedir. o zaman da kız yamalı bohçaya dönecek. bak olmadı bu iş. en iyisi kızı birkç kere hoplatıp ıskartaya çıkartın. avucunu yalasın yelloz *
    1 -2 ... dakandaz
  2. 2.
    Patlak kelimesini oldum olası hiç sevmemişimdir.
    Ama bu başlık üniversitenin ilk yılında ki bir kız arkadaşımı hatırlattı ne yalan soyliyim.
    1 -3 ... depresif psikolog
  3. 3.
    çatlak patlak yusyuvarlak kremalı börek sütlü çörek kıvamındaki kızdır. yalayın huzur içinde çözlsün bu iş.
    2 ... dakandaz
  4. 3.
    tuhafiyeciye götürülüp diktirilirse mesele gökünden hallolur.
    -3 ... dakandaz
  5. 4.
    (bkz: amlarına koyayım ben onların yanlış şeyler bunlar)
    4 ... timur cengiz hulagu
  6. 5.
    Doğru diyordur.
    -1 ... zaruri
  7. 6.
    Kac senedir bu sozlukteyim. Ve bu basliklar hic kapanmiyor,virus gibi cogaliyor, o kadar bos bi baslikki dusundugum liseli bir ergeninahahahha baslik actim ilgi cektim diye kendi kendine havalara girdigini dusunuyorum. Yazik ,zavalli seni.
    4 -2 ... kokoslaralaik olmayankiz
  8. 7.
    Bir kızı sadece yürüyen cinsel organ olarak gören erkekler ölsün dedirten iğrenç bakış açısı.
    Aileniz nasıldır, annenizden, babanızdan bahsedin gençler. inanın size ahlaki değerleri veremiyorlar. Yazık size ve evleneceğiniz bahtsız kıza ve de doğacak çocuklarınıza.
    Sizin beyin patlak haberiniz yok.
    3 -3 ... thelma
  9. 8.
    Evlenmeden beraber olduğu erkekler tarafından terkedilgigi için işini garantiye alıp masum kiz rolüne yatiyordur.
    2 -1 ... patronum
  10. 9.
    hahahg hala devam ediyor mu bu bekaret tartışmaları.
    2 ... caykoyski