1. 1.
  Evet maalesef.
  2 -2 ... degerverincekaybedenpileyboy
 2. 2.
  gözü dışarıdadır.
  3 -1 ... hellnight
 3. 3.
  Ne deseydi -kimse bana bakmıyo mu deseydi?
  1 -4 ... paganviodio
 4. 4.
  Erkekler bana bile bakıyorsa sana hayli hayli bakar aşkım denmelidir.
  ... feministmiyimneyim
 5. 5.
  Benim bu. ama söylediğiniz minvalde değil tabi. Daha önce tesettürlüydüm. (yaklaşık bi 11 sene kadar.) sonrasında tamamen tesettürden çıktım. hayır mini etek, askılı, sıfır kol falan da giyinmiyorum. bir kot, bir de karikatürlü falan tshirt. saçlarım da erkek saçı kadar kısaydı da şimdi bi 10 cm falan oldu bu arada. öyle dikkat çekici bir tipim veya güzelliğim de yok yani. ama benim önceden kapalı olduğumu bilen bir sürü kişi açıldıktan sonra ciddi ciddi yürümeye başladı. eşimin bir arkadaşı da yavşadı, bir müşterimiz de yemeğe davet etti. bir sürü kişi bu halin çok güzel falan filan övgülerde bulundu. ve eşime de hepsini anlatıyorum tabiki. Dediğim gibi herhangi bir güzelliğim de yok. kimseye yüz veren bir tavrım da yok. yani yüz bulsunlar da yavşasınlar. sadece saçımı açtım diye böyle salak tavırlara girdiler işte.
  -4 ... sizofrenkarinca
 6. 6.
  "benimle ilgilensen birazcık" sinyali atmakta olan kızdır. anlayana ne ala anlamayana zaten üç vakte kadar ya ayrılık ya daha fenası gözükmektedir.
  4 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  erkeğini sokaktaki vahşilere yem etmek istiyor olabilir.
  ... bir idealistin ta kendisi
 8. 8.
  Benle eskisi kadar ilgilenmiyorsun, ilgilen yoksa gönlüm Kayar demek istiyordur.
  ... alexdeberk
 9. 9.
  o eteği ben giysem bana da bakarlar aşkım diye cevap verilmesi gereken kızdır.
  ... masklavi
 10. 10.
  Ozguven eksikligi olan, bilincaltinda cekici olmadigina inandigi icin ilgi istiyordur. Cunku kimse ona gercekten degerli oldugunu hissettirmemistir. O da boyle tatmin eder kendini
  ... gokyuzundeki deniz kizi