1. 1.
    Böyle öğretmenlerden bir şey öğrendiysek öğrenmişizdir.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    böyle bir öğretmen yüzünden haftada 40-50 sayfa yazmışlığım var. kadın test çözdüğünü kabul etmiyor deftere şılarıyla yazacaksın diyordu. tabi o sıralar dayak deynek, sınıfta bırakma vs hat safhada ..
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  3. 3.
    Öğrencisiyle alakadar öğretmen.
    Dersimi anlatır çıkarım kafasında değildir.
    1 ... tsukky
  4. 4.
    Biyoloji ogretmenimdi, her ders sözlü yapardı. "Kalk, bu nedir, su nedir?" Diye. Derse onceden hazir gitmek zorundaydin. Yeni isleyecegi konuyu da sorardi ve cok guzel ders anlatirdi. Klasik soru sorayim, sayfalarca yazsinlar, istedigimden puan kirayim da yapmazdı. Test yapardi. Bir kere bile klasik sinav yapmadi. Sorulari da kaliteli soru olurdu. Bol bol test cozmemizi isterdi. Ve yapamadigimiz her soruyla da ilgilenirdi. O adam sayesinde lys de biyolojiden 1 yanlisim vardi ve universitede tibbi biyoloji ve tibbi genetik dersini cok rahat bir şekilde gectim. Hala, lise biyoliji bilgilerimi zaman zaman kullanmaktayim. Uzmanlık sinavina hazirlanirken bile.

Vakti zamaninda çok kızıyordum ama, su an kendisine cok hak veriyorum. Kaliteli ogretmenmis. Ogrencileri gerçekten sansli.
    4 ... primer bond kompozit
  5. 5.
    bir de bunların üniversitede olanı vardır. nam salar 7 cihana. muğla üniversitesinde 3 E vardı. meşhurdu bu vatandaşlar. ercan olanı dersime girmişti. tanıyanlar bilir. allahın ejderhası. aklıma geldi şimdi gece gece.
    1 ... yasalmermisiyleyaklasankomiser
  6. 6.
    Mühendislik fakültesi öğretmenleridir.
    1 ... zaruri
  7. 7.
    vidayı çok sıkarsanız yalama yapar, vida da öğrenci hesabı.
    -1 ... entente cordiale