1. 1.
    yolda geçerken kadınların üstünüze atlayıp ''beni al, evimin direği ol, erkeğim'' diye önünüzü kesmeleri.

geçen gün 4 kadın sıkıştırıp zorla memelerini ellettiler.

baş örtüsü falanmı taksam acaba.
    3 -3 ... gold tab gibson
  2. 2.
    en büyük dezavantajı sözlükte gelip saçmalamaktır.
    3 ... sipraleks
  3. 3.
    Bikere aşırı tebessüm ederek kesiyorlar. Bu da göğe bakan başımızı yere eğdiriyor utangaçlıktan. *
    2 -1 ... esmer cocuk
  4. 4.
    sürekli başkalarının ricaları ile karşılaşır. Emri vakiler olur hayır demesini bilmiyorsa hayat çekilmez olur.
    ... serkaness
  5. 5.
    çoğu zaman ters tepmesi.

özellikle 3 sebepten genelde babayı alıyorsunuz:

1 - bu bana bakmaz.
    2 - baksa bile aldatır.
    3 - bakmayayım ki götü kalkmasın.

beyler aklı olan ne çok çirkin, ne çok yakışıklı olur. benim gibi aşırı yakışıklıysanız, üstüne bir de salak gibi brad pitt'in fight club'daki halinden daha estetik vücut yaptıysanız geçmiş olsun, alyansla gezseniz bu kadar kısmetiniz kapanmaz amına. etrafınıza bakın malı hep yakışıklı mı çirkin mi belli olmayan yavşaklar götürüyor. çünkü türk kızının özgüveni aşırı düşük, bundan sebep 1-0 olsun bizim olsun kafasında.

ama kızlı erkekli ve alkollü ortamlarda ilk sırnaşılan siz oluyorsunuz, adeta östrojene boğuyorlar sizi.
    -9 ... nesgayfe
  6. 6.
    Elin sikinde dolaştırır adamı.. Asosyal olur çıkarsın..
    1 ... gezdimgordumyenildim
  7. 7.
    aşırı yakışıklı olmanın dezavantajları
    Istemem böyle bir adamla aynı ortamda olmayı. Yalnız gezsin ibişler.
    -2 ... billur tuz
  8. 8.
    sözlük yazarlığı yapmak bunlardan biri değildir.
    -1 ... lets write2
  9. 9.
    Evli surtuklerin askinti olmasi. Siksen ayrı dert, dovsen bela AMK. Bı tanesini başımdan savana kadar akla karayı seçtim ..

Edit Akbayram: aşırı yakışıklı olmadigim halde böyle... Var gerisini sen kıyas et.
    3 -7 ... bogey
  10. 10.
    Her kızın salça olması. Yüz bulamayınca da düşman kesilmesi.
    1 -1 ... adam gibi konus