1. 1.
    aşırı yakışıklı erkeklere verilen tavsiylerdir.

gidin vurdurun, ibne olun.
    7 -1 ... shah caspian
  2. 2.
    unutmayın ki, biz çirkinlikler sizden her zaman daha kültürlüyüz. onun için güzel kızları hep bizim yanımızda görüp iç geçirebilirsiniz. önemli olan saf dış görünüş değil. ortasını bulun. geliştirin azıcık kendinizi. kitap okuyun.
    5 -3 ... slogan bulamadim
  3. 3.
    bakirliğinizi koruyun . etraf zilli dolu malum.
    4 -1 ... ekonovich
  4. 4.
    Sevip sevmediğinize bakın, güzelliğe değil. Yakisikliyim, zenginim uzun boyunlu genis omuzlu ince belli ve uzun boyluyum. Evet gozluk kullaniyorum ama rayban. Evet kibirliyim. Yapmacikliği sevmem. Zeki, basarili zengin ve kulturluyum. O yüzden bu tavsiyeyi iyi dinleyin. Asla ve asla dış güzelliğe aldanmayin. Sohbetine aşık olun.
    Not: bakirim. ibnede değilim.
    3 -2 ... kursuna kafa atan mazosist
  5. 5.
    yaradılışım gereği sikimde olmayacak tavsiyelerdir.
    3 ... 0fu0
  6. 6.
    (bkz: adam olun lan)

akıllı olun. sağda solda götünüzü başınızı sallaya sallaya gezmeyin..
    ... torunusamil
  7. 7.
    Sadece yakisikliliginiz kullanarak kizlari elde etmeye çalismaniz acinasi bir durumdur. Biraz kizlarla konusmayi ögrenin.
    ... dave mustainenin agzi
  8. 8.
    Ciddi olun.

Tanıdığım yakışıklı sayılabilecek her 3 erkekten 5inde ciddiyetsizlik sorunu vardı niye öylesiniz?
    10 -1 ... sarah kerrigan
  9. 9.
    gereksiz tavsiyelerdir. yakışıklı kankasina -ulen senin yerinde olsam her gün bir manita yapardım goygoyuna giren adamlarin o kişinin yerinde olmanin hiçbir şeyi değiştirmeyecegini ve vereceginiz tavsiyelerin asla siklenmeyecegini unutmayın
    ... theblendistman
  10. 9.
    aşırı yakışıklı olmama rağmen ihtiyaç duymadığım tavsiyelerdir.
    1 ... planimdabuyoktu