1. 1.
    muzdarip olduğum durumlardan bir tanesi. bir şey okurken, iş aralarında, molalarda, bilgisayarda çalışırken bile mütemadiyen tükete tükete bağımlı gibi bir şey oldum. bunu dengelemek için içtiğim su miktarını artırdım ama pek işe yaramıyor gibi hissediyorum.
    -etmeyin.
    2 ... miss sand w
  2. 2.
    Son 3 saatte 2. 500 ml yi iciyorum. Her bardağa 2 corba kasigi nescafe gold.
    (img:#1668812)

Sonuç mu;
    150 civari inmeyen nabiz. 2 gun önce hastanelik oldum, sakinlestirici serum arti oksijen ile 50 dakikada nabzim 116 ya düştü. Eve gonderdiler.
    aşırı kahve tüketimi
    2 ... katmir
  3. 3.
    Müptelasıyım. Kahvenin her çeşidini severim ancak Türk kahvesi ve meksika kahvesinin yeri bende ayrıdır. Aroması kokusu bana anımsattığı şey. Bambaşka be sözlük.
    Sigara, kahve, hayaller, anılar içsel hesaplar ve sabahlanan geceler...
    ... uzunkartal
  4. 4.
    Sonrasında çarpıntı yapan, sanki bir şeye heyecanlanmışsın da onun için kalbin atıyormuş gibi hissettiren durumdur.
    9 -1 ... laundry service
  5. 5.
    Göte vibratör kaçmışçasına el ayak titreten eylem.
    1 ... nesgayfe
  6. 6.
    Filtre kahve makinesi aldığımda görmemiş gibi günlük ortalama 2-3 litre içerek yaptım bunu.
    Kalp çok hızlı çarpıyor,uyku falan haram,aşırı enerjik hissedip bir süre sonra el ayak titremesiyle cebelleştim.
    3 ... tsukky
  7. 7.
    Bir süre sonra huzursuz bacak sendromu yaşatacak tüketim eylemidir.
    1 ... halkini siklemeyen fuhrer
  8. 8.
    Bir süre sonra hepsini geçtim, bıkkınlık yapıyor.
    Her şey tadında güzel, günde bir fincan türk kahvesi ideal.
    1 ... hakan yavas
  9. 9.
    günde 8 bardağın üzerine çıkmam ile sağ gözde atan damarı hissedebildiğim güzel bağımlılığım.
    1 ... gafil
  10. 10.
    insomnia temelli ruhsal sıkıntılara davetiye çıkaran yarı-kötü alışkanlık. yoğun zihinsel tempo gerektiren bir çalışan iseniz günde sabah 8-10 arası ve akşam 19-21 arası olmak üzere iki filtre colombia veya cezvede türk kahvesi her türlü yeter.
    1 ... polyglotte