1. 35.
    yaklaşık bir sene önce sabah akşam şarap ve votka içen, obez bir çocukla tanışmıştım. bununla bir şeyler atıştırmak için kafeye gitmiştik. çatal ve bıçak tutarken dahi elleri ve parmakları titriyordu. diksiyon konusunda bir problemi olmasa da basit hesaplamalarda kafası allak bullak olur, öfkesine sık sık yenik düşüp bağırırdı.
    2 -2 ... epsilon pi
  2. 36.
    insanlara rezil olmak ve aileyi kahretmek.için abi ben de içiyorum ama alkole bağımlı olmayın en fazla kafanız güzel gezin.
    2 -4 ... tarihci yazar
  3. 37.
    baş ağrısı , uyku hali.
    1 ... genc yazar
  4. 38.
    kan pıhtılaşması ve felç. allah korusun.
    1 ... uuser x
  5. 39.
    30 yaşından sonra iktidarsızlık yapar allah korusun.
    2 -1 ... domestik ev hanimi
  6. 40.
    karıncalanma.
    ... mastor
  7. 41.
    Bir takım karaciğersel sıkıntılardır. Ah o karaciğer.. vücudun en cefakâr organı.
    4 ... ciklet kizilok
  8. 42.
    kronik baş ağrısı, el ve parmak titremeleri aşırı alkol tüketiminin en ölümcül göstergeleri arasındadır ve tıpta alkolik nöropati olarak kategorize edilmiştir.

harap olmuş beyin devreleri eski performansına asla ulaşamaz, ki içmeye devam ettiğiniz taktirde kalp, akciğer, böbrek, bağırsak ve karaciğer faaliyetlerinden sorumlu dokular da hasar görecektir.

alelade bir yerde altınıza kaçırıp rezil rüsva olmak istemiyorsanız bu illetten kurtulmaya mecbursunuz.
    1 ... epsilon pi
  9. 43.
    Böbrek yetmezliği.
    1 ... zosma
  10. 44.
    Az için az.
    1 -1 ... flat head