1. 1.
    güldüren bir o kadar da düşündüren iddiadır. hayır yani, adam tengire çip takınca eline ne geçecek, çipe yapılan masrafa yazık amk.
    1 -1 ... kiloludiyetisyen
  2. 2.
    ya ne kadar cahil insanlar var.

anne tülbenti ile süz ne çip kalır ne birşey. bunu da akıl edemediyseniz hiç konuşmayın daha iyi...
    1 ... vedat minor combo
  3. 3.
    Hayır zaten adamlar gel diyor geliyok git diyor gidiyok.
    Ne ürün verseler aliyok. Reklamda ne çıksa millet peşinde.
    Önümüze bir şeyler koyuyorlar liderimiz yazarımız sarkicimiz sanatçımız diyoruz.
    Cipe ne gerek var .
    2 ... barfus
  4. 4.
    yeterince yakınınıza vericiler takılırsa osuruğunuzdan bile haberdar olabilmelerine neden olacak durum. 5g sayesinde yapılabilir. mikroskobik boyutlarda çipler çok yeni bir teknoloji de değil. wifi ya da radyo dalgalarından elektrik üreterek derinizdeki, kanınızdaki ya da herhangi bir yerinizdeki mikro, nano, hatta pento çipleri vericiye dönüştürebilirler. benzerleri kağıt paralarda yıllardır yapılıyor.
    -1 ... sherlock homeless
  5. 5.
    Zaten her seye inaniyoruz adamlar cip takipta sermayesini niye ziyan etsinler.
    ... venusde mahalle muhtari
  6. 6.
    daha sakız orucu bozarmi bozmazmi sorusuna cevap bulamayan bize adamlar cip takipta sermayesini niye ziyan etsinler.
    1 ... venusde mahalle muhtari
  7. 7.
    bir mıknatısla test edip onayladığım durum.
    sonunda mıknatısı kullanarak çipi burnuma kadar ilerletip total recall'daki arnold schwartzenegger gibi burun deliğimden çıkarmayı başardım.
    bu da sana kapak olsun bill gates. ezanlarımızı susturamayacaksın.
    1 ... strawberry blonde
  8. 8.
    ben şahsen bunca mal insanı toplumu halkı adamdan sayıp da çip takmaları beni çok mutlu eder diyorum.

robot bile değilsiniz amk anlayın. insanlar olarak hepimiz duvara sürülmüş sümükten ibaretiz.
    ... ya aldatansin ya aldatilan
  9. 9.
    Çip de zaten sıvıydı. Allahım ne sorgulamaz, düşünmez insanlar var ya. Adam gelip senin kolundaki damarları, akan oluk oluk kanları izleyecekti zaten. Hem teknolojik aletler belirli bir sıcaklıktan sonra devre dışı kalır. Aşılar da soğuk ortamda muhafaza ediliyor.
    ... senigidifindikkiran
  10. 10.
    Aşı olmak istemeyenleri cahil göstermek için uydurulmuş manipülasyonlardandır. He çip var sanıyoruz evet o yüzden ası olmak istemiyor herkes. Bir de aşıyla hazır gıdayı bir tutan geri zekalilar var. Olmayacağım kardesim ben risk altında değilim. Bu hastalik da sanildiği kadar bulaşıcı ve öldürucu degil inanmiyorum. Güçsüz ve yaslilar olsun yeterli.
    -1 ... bogaziciruyalari