bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yaşananların kabus olması arzusuyla yanıp tutuşmaktır. ancak bunun nafile bir çırpınış olduğu irkildikten sonra manzaranın hala aynı vahim haliyle seyrediyor olmasıyla idrak edilir ki insan bu andan sonra uzunca bir süre gırtlağında düğümlenmiş bir yumru ile dolaşmaya mecburdur.
    4 ... ispati
  2. 2.
    ilişki bitmiş bile olsa bıraktığı izlerin ardından hiç görülesi olmayan, "kabus olmalı" dedirten bir durumdur, düşmanlar başına bile değildir, aşk hep baki kalsadır ama kalmayacağı bilinse de aşık insan kimseyi öpmesindir, kimse de onu öpmesindir, öpenin de saçı başı yolunsundur.
    ... sefokrat
  3. 3.
    (bkz: insanin bunu gorecegime olseydim dedigi anlar)
    3 ... lynx
  4. 4.
    başkasıyla seviştiğini bilmek ve görmekten daha kolaydır,

aşk yanar
    aşk yakar
    kanar aşık
    kanı akar

zaman donar
    sevda diner
    nefret doğar
    dünya döner...
    4 ... saipsiz
  5. 5.
    herifçioğlu hele de birde sizden iyi öpüşüyorsa o zaman daha bir içiniz burkulur. sınıfa elele girmelerini sindirmem için 3 hafta yemeden içmeden kesilmiştim. öpüştüğünü görsem olabilecekleri düşünemiyorum.
    -1 ... ehliistirahat
  6. 6.
    (bkz: the end)
    ... a little piece of heaven
  7. 7.
    hayallerden kurtulmanın, eğer yaşanmışlıklar varsa unutmanın en iyi yöntemidir. acı çekersin ama her seferinde gördüklerin aklına gelir ve artık vazgeçmeye başlarsın.
    ... fabala
  8. 8.
    er kişi hemen çifte katılmalı ve "hayatım aradığımız üçüncü kişiyi bulmuşsun artık grup yapabiliriz" demeli ve üçüncü şahsa aramıza hoşgeldin deyip siyanürlü bir öpücük vermelidir.
    ... katamari
  9. 9.
    zaten hoppanın teki baksana ortalıkta öpüşüyor" diyerek yeni deryalara yelken açmaya vesile olan durum. ayrıca ilgili olarak:

(bkz: kedi)
    (bkz: uzanmak)
    (bkz: ciğer)
    5 ... esuma
  10. 10.
    ek olarak;

(bkz: çok da tın)
    3 -3 ... esuma