bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aşık olunan oğlan tarafından, başka birisi görülmemek suretiyle, hayatın tek kişiden ibaret olduğunu belirten kişi.. öyle bir moda sokar ki, insanı yaptığı negatif hareketler bile, size kesinlikle kötü gelmez, o sizin gözünüde dünya'da ve de yeryüzünde açmış olan tek çiçektir, gönlünüzde taht ı revan ile gezinen kişidir. benliğinizi aşık olma süresince 3600 aylık taksit karşılığı kiraladığınız tek kişidir...
    3 ... faidelibilgi
  2. 2.
    hayattaki tüm degerli varlıkları bir anda ugruna hiçe sayabilecegin kızdır.* nice güzellikler bile yanında hayli sıradan kalır. her an ne yaptıgını bilmek, anlık mutlulukları için canını vermek istersin. onunla yapılan her aktivite bir anı , her yemek ise bir şölendir. gözlerini kapadıgında bile ruyanda görmek istersin. gurbetler , mesafeler girer araya ama gönül hiç ıraksamaz sevgiyi. aynen ümit yasar'ın dedigi gibi : " onun o unutamadıgın hayali , sigaradan derin bir nefes cekmişcesine dolar içine".

kapısını her caldıgında , " ey sevdicek ben geldim" dediginde,
    "kim o?" sorusuna "benim" yerine "senim" diye karsılık verilesi dünya tatlısıdır. *

kısacası asık olunan kız , hayatın dokunabildigin en güzel parçasıdır.
    4 ... melankolik
  3. 3.
    tanrı gibidir. kusuru olmaz onun. tarifsiz bir güzelliği vardır. insana güven verir. onun olmak, her zaman yanında olmak ister bünye. en asıl duygunun insanıdır o.
    4 ... psikopat yazar
  4. 4.
    yanında on kaplan gücünde olduğunuz. karşısında binlerce mırıldayan kedi gibi durduğunuzdur. gözlerine daldığınız vakit izni olmadan etkisinden kendinizi kurtaramadığınız biridir. dünyanın, en güzel, en sevimli, en cici, en şeker, en tatlı varlığıdır. yaptığı her hareket eşsiz bir çekiciliğe sahip olan sizi etkileme katsayısı zamanla sonsuza yaklasandır. lafı artık uzatmayalım; o, ona baktığınızda kendinizden bir parça gördüğünüzdür.
    1 ... usta
  5. 5.
    ömür billah unutulamayan kızdır... hayatına gırdıgı zaman gerçek aşkın ne oldugunu ogreten kızdır. gercek mutlulugun ne oldugunu o zaman anlar insan... ufacık seylerın nekadar degerli oldugunu farkettirebilen kızdır... bireye kaybetme korkusunu aşılayabilen kızdır... erkek hükmünün herzaman gecerli olmayacagini gösterebilen kızdır... ayrıldıktan sonra boş arayıslarla yerini doldurmak icin cabaladıgın ama bir türlü beceremedigin guvenını,kalbini almıs kızdır. 6 senelik bir surecte yasanılmıs onca ilişkiyi maglup eden kızdır. insanın bir kez aşık olabilecegini kanıtlamıs olan kızdır. sevebilir insan baska birini, mutlu da olabilir ama unutamaz aşık oldugu kızı...
    4 -1 ... black snow
  6. 6.
    asik olunan kizdan ziyade ilk ask onemlidir. Lakin, bir cok defa asik olunabilmesi muhtemeldir. ilk asik olunan kiz, genellikle ergenlik doneminde tutulan kizdir. arkadaslara yapilan ''sevdigim kizi sikmem'' muhabbetinin baslangic noktasidir.
    2 ... griffisu
  7. 7.
    öyle bir kızdır ki, onun yanında kelimelerin bir anlamı kalmaz... gittiğinde gelişini beklemek ıstırap vericidir... onsuz zaman bir türlü akmaz... herşey onda güzel ve herşey sadece "o"dur... aşkın var olduğuna inandıran ve gün gelip de ayrı düştükten sonra, yıllar sonra bile hatırladıkça içinizde bir yerde bir şeylerin cızz etmesine vesile olacak kızdır...
    1 ... hfei2002
  8. 8.
    hacı diye hitap eder. arada lan, göt, ibne gibi sıfatları da kullanır. bir varil içtikten sonra, akciğerlerimin yanması neticesinde balkona çıkıp, " gönlümü s.keyim lannn ! " diye bağırtmıştır bana. gerçi sonra uyanıp g.tümü örttüm, açık kalmış ama kabusmuş. fakat sadece gönlümü seveyim kısmı kabustu. diğerleri ne yazık ki gerçek hayatta var olmakta.

ne olursa olsun, ne derse desin o'nun yerini kalbimde değiştirecek değil. ne bu yazdıklarımı bilecek, ne de o'na karşı olan duygularımı. söylesem de inanmıyor .mına koyim ben daha ne yapayım ki ? neyse lan, akşam oldu hüzünlendim ben yine. çok dertliyim sözlük çok. gidip d & r'dan 6 takside yeni rakı special albümü neyin alayım. yoksa bu gece böyle geçmez !
    5 -1 ... dark jedi in da house
  9. 9.
    geniş bir yelpazedir o. tıpkı müzik gibi, ruhun gidası, halinin belirleyicisidir. damardan girer, dans ettirir adamı. bir nakaratta şekilden şekile sokar insanı. güftesi hüzünlü, ritmi aksak ve canlıdır. hayat bir albüm ise o sadece bir parçadır, kısadır, tektir, sırf onun için sahiplenirsiniz yaşamı.
    1 ... chabert
  10. 10.
    Soruları zor matematik sınavı gibidir. Görünce kitlenirsin, dilin damağın kurur, terlemeye başlarsın. *
    4 ... bugun variz yarin yokuz
kapat