1. 1.
    Aşkın bir anda içgüdü ile şehvete dönüşmesine neden olacak algılama.

E madem kaşar ben nşye eritmiyorum düşüncesi ortaya çıkacak kızın üzerine daha da düşülecektir.

(bkz: tüm kaşarlar eriyecek)
    1 -5 ... frost
  2. 2.
    acilen ekmek arası sucuk ile birlikte kombinasyon yapılması zorunlu kız modelidir.
    (bkz: bir kaşara aşık olmak)
    4 -3 ... kizilmaske
  3. 3.
    oğlum sen o kızı seviyosun ama o kız veriyo haa!! (bkz: ata demirer)
    4 -3 ... dalga ve golge
  4. 4.
    tam olarak kızın yüz vermediği ya da terk ettiği ana tekabül eden saptama.

(bkz: (#2277321))
    (bkz: seksizmin toplumdaki iğrenç tezahürleri)
    5 ... yarim
  5. 5.
    akıllara zarar bir durumdur.
    ... hanimaga
  6. 6.
    kız için çok ağlanmışsa, kıza bir ton beddua edilecek, "boşuna kendimi kahretmişim bunca zamandır, gözyaşlarım ona haram olsun" gibi şeyler denilecek ama son pişmanlık bi b.ka yaramayacaktır. çünkü belki de o kızı bütün karaköy tanıyordur. *
    6 -2 ... fadetoblack
  7. 7.
    insanın kendinden utanmasına neden olan durumdur. Aşk gibi yüce bir duyguyu da bok etmektir ayrıca.
    (bkz: Kendimden biliyorum)
    3 ... fernando gago
  8. 8.
    bazı ahlaki şeylerden bahsederken kızın "sen giderken biz bu yollardan dönüyorduk" sözünden sonra anlaşılan şeydir, iğrençtir.
    4 -1 ... dr rocco amca
  9. 9.
    platonik aşklarda görülebilen durumdur. platonik aşk yaşayan kişiye göre; kız, çok tatlıdır, dünya güzelidir, dünyanın en saf en temiz insanıdır. bu kişi kızın kendisinden hoşlandığını da düşünür. onunla konuşmaya karar verir ve konuşur ve sonun başlangıcını görür. yıkılır. sonra kendisini toparlar ve ''ben bu kıza aşığım'' der. bu süreç insana çok açı çektirmektedir. kısa süreliğine de olsa insanı fetret devri'ne sokmaktadır.
    1 ... sockrates
  10. 10.
    (bkz: kasar olan kiza asik oldugunun anlasilmasi)
    ... tufi