1. 1.
  hem yakisikli, hem duygusal, hem guclu, hem ne istedigini bilen, dejenere olmamis, kadin ruhundan anlayan, durust, cok okuyan, iyi egitimli, beyni bacaklarinin arasinda olmayan.. , ve bu özelliklerin hepsini birden bünyesinde bulundurdugu halde, kendini birsey sanip böbürlenmeyen erkek modelidir...
  bugüne kadar asik olamamis olmamin nedeni olan, varliklarindan da ilerleyen yillar boyunca gitgide supheye dustugum teoritik irk...
  (bkz: aska inanmamak)
  6 -3 ... nicktup
 2. 2.
  Sevsin, aşık olsun yeter. Kısacası (bkz: buarada ki benmim) demeliyim.
  1 -2 ... go away
 3. 3.
  aşka inandıracak adamdır. net.
  ... arkadayervarilerleyelim
 4. 4.
  döşü kıllı olsun.
  ... lovemedo
 5. 5.
  o kendini bilir.
  1 ... eftalia
 6. 6.
  Mimiklerini ve ses tonunu iyi kullanan erkektir.
  ... lutesyumunsimgesi
 7. 7.
  karizmatik
  etkileyici bakan
  temiz giyinen
  ses tonu ve konuşması etkileyici olan er kişisidir.
  1 -1 ... oduncugomlek
 8. 8.
  her ne kadar iyi özelliği olursa olsun hiçbir kız tarafından henüz "var olmayan" erkektir. o yüzden öyle bir erkek "güzide" kızlarımızın gözünde yoktur! o yüzden buraya ne yazarsanız yazın boşunadır. saygılar!

  ayrıca; burada şöyle bir erkek olsun, böyle bir erkek olsun deyip de, öyle bir erkek arıyomuş triplerine girip insanın sinirlerini zıplatmayın. sizin aşık olacağınız tek erkek size yüz vermeyip köpek gibi sizi peşlerinden koşturan erkeklerdir. tecrübeyle sabittir. şimdi siz iyisi mi gidin bi çay koyun!
  4 ... thedoctor
 9. 9.
  25 30 yas ve uzeri, her boka doymuş, her çiçekten bal almaya çalışmaktan yılmış erkektir.
  1 ... ned johnlansen
 10. 10.
  modern dünyada malesef parası olup, duygulara değer vermeyen piç diye tabir edilen erkek modeline karşı 1-0 geride olan erkektir. tarih varlıklarına şahit olmuştur ve olmaktadır da efenim.
  1 ... lanet olasica federal