1. 1.
  doğrudur, mantıklıdır. hayatın karşınıza kimi çıkaracağını bilemezsiniz. birine aşık olduğunuzu sanırsınız, işler yolunda gitmez, ve ayrılırsınız. sonra başkası çıkar karşınıza. "hayatımın insanı bu işte" dersiniz. öncekini çoktaan unutmuşsunuzdur. bu durum kendini tekerrür edebilir. her zaman karşınıza daha çok seveceğiniz biri çıkacaktır. ama şu an başkası çıkana kadar, en çok sevdiğiniz o'dur.
  2 -2 ... yapma volkan yaa
 2. 2.
  kurban grubunun yalan adlı şarkısının teması.
  1 ... usualsuspects
 3. 3.
  aşk insanın bir başkasına hissettiği değil içinde hep olan bir duygudur. sadece malesef hangi bedende kendine yer bulacağına karar verirken beynimizi kullanamayız. yalnızlık hissinin bu kadar batması da işte içimizde mevcut olan bu duygunun ağırlığıdır.
  1 ... limonlu kahve
 4. 4.
  aşka inancını kaybetmek.
  ... bivarbiyok
 5. 5.
  ''kime göre, neye göre''dedirtir.
  ... love middle ages
 6. 6.
  vurgun yemiş söüdür.
  ... herseyeyorumyapanadam
 7. 7.
  aslında olsaydı adına aşk denmezdi.
  ... birdahabanabenzemeangel
 8. 8.
  muhtemelen farkına varış sürecinde insanın edindiği tecrübelerin (ihanet, terk ediliş vesaire) akabinde ortaya çıkmış bir düşünce.
  1 ... sudenur
 9. 9.
  kesinlikle doğru önermedir. ya atıyorum şimdi çok aşıksın, gözün başka hiçbir şeyi görmez. şimdi sen çok kötü bir gün geçirdin, eve bi geldin karşında veronica avluv ve stoya seni karşılıyor, harika görünüyorlar. bu durumda naparsın sevgili kardeşim?

  demek istediğim şey aşktan daha üstün basan şey arzulamaktır ve bu da aşkı yok eder.
  1 ... kgonzales
 10. 10.
  Gerçekten birine aşık olur muyuz?

  Yoksa o birinin düşüncelerimizdeki haline mi aşık oluruz?
  5 -1 ... uykulupanda