1. 1.
  insanın içinde uçuşan kelebekleri hissettiği anda ki duygulardır. çoğu zaman tarifi mümkün değildir, yani kelimeler yetersiz kalır anlatmaya!

  aşk gariptir vesselam!
  3 ... erdinaryus professor
 2. 2.
  kişiden kişiye göre karakter yapısına göre değişen şeydir aşk. tarifini kimse yapamaz acıları da kişiden kişiye karaktere göre değişir. erosun o oklarından yediklerinden sonra yaşarsın o duyguyu.
  2 -1 ... thug life nigga
 3. 3.
  günün her anı güp güp kalp atışlarını hissetmek, onu görünce karnınıza giren ağrı, sürekli saçmalama durumu, hayatın aslında ne kadar güzel olduğunu farketmek, olumlu duygular falan filan.
  2 ... justpurp
 4. 4.
  kim ne derse desin karnında birşeyler oluyo abi ben bunu bilir bunu söylerim.
  5 ... m balgo
 5. 5.
  duygular sonucu yüzünde aptal bir gülümseme olur her daim sen farketmezsin ama çevrendekiler farkeder gözlerindeki parıltı daha çok ortaya çıkar kendini inanılmaz mutlu hissedersin ve o pembe gözlükleri takarsın.
  1 -2 ... siyah tutkusu
 6. 6.
  (bkz: kelebek yutmak)
  4 ... nobetci baykus
 7. 7.
  yakın uzak farketmeyen ınsanın engel olamayacagı buyuklukte ıcınde bulunan kelimelerin anlatmaya hic bir zaman yetemıyecegı bir his. insanı tutsak halıne getıren aynı zamanda en buyuk mutlulukları yasatan hıc bıtmeyecekmıs gıbı gelen. bıtcegı akla gelınce "ben onsun naparım" dusuncesıyle insanın kahroldugu bir duygudur tüm gun boyunca hıc durmadan aklından o guzel yuzun cıkmaması. yürürken sanki az ilerdeki sokak köşesinden birden cıkıp sana suprız yapıcakmıs gıbı gelen ınsanı mantıklızlıga surukleyen bir duygu. pek cok zaman önceden söledıgınız sözlerı yutmak zorunda bıle kalabılırsınız bu duygular yuzunden. ama herseye degen bırseydır aynı zamanda şiddetli bir duygudur. *
  ... kum torbasi
 8. 8.
  mesela yemek yiyememek öle bişey olmaktadır ki bu kesinlikle doğal ihtiyaçların karşılanmasını engellemektedir.buna karşın çok güzel bir duygudur.
  1 ... uzundonemmaliyetegrisi
 9. 9.
  götünü hissetmezsin afedersin.

  kaçak buluşulan sevgili ile 8 saat geçirdiğin süre içinde yedin içtin gezdin tozdun, bre adam insan hiç tuvalete gitmezmi ya, onca yiyilip içilen şeye rağmen hemde. ayrılıp sevgili gözden kaybolduktan 2 dakika sonra sanki 2 saattir tutuyormuşsun gibi aniden bastıran tuvalet duyguları çok ilginçtir*.

  benim bünyedeki sonuçlardan birsi budur, hissiyatsızlık duygusu.

  tam tersi bişeyde vardır, heyecanlanıp tuvaletin gelmesi.
  3 ... yardir
 10. 10.
  (bkz: çadır kurmak)
  1 ... golgi aygiti