1. 1.
    5 aydır.

5 ay sabredin.
    1 -4 ... patronum
  2. 2.
    (bkz: FAZLA NAZ aşık usandırır)
    3 ... usualsuspects
  3. 3.
    Koluna taktığı tipsiz maymun kılıklı herif hakkında kötü yorum yaptığımda, sen beğenmediysen işim olmaz demeyi keseceği güne kadar devam...ama aşık olduğumu asla soylemicem .. böylesi çok daha güzel...
    ... keshberfo
  4. 4.
    öyle bir eşik var sahiden. aşık olduğun herif yada kadın kim ise artık onun için herhangi yapamayacağını fark ettiğin andır bence. sesini duyunca kalbinin atmadığı hatta çokça öfkelenme seanslarına sebep oluyorsa bitmiştir artık. Tahammül yoksa aşk da yoktur.
    5 ... anestezik ehd
  5. 5.
    Ortada herhangi bir ilişki yoksa, yani henüz sevgili değilseniz, benim için cinsellik konusunu açtığı andır. Aniden bir soğuma gelir.

Sevgililik durumlarında ise, ilgisizliğini hissettiğim, agresif ve sinirli tavırlarına şahit olduğum, beni değiştirmeye çalıştığını hissettiğim andır. Tabiki fedakarlıklar yapılacaktır ancak bir insanın tümüyle değişmesini istemek demek o kişinin ruhunu sevmemek demektir.
    4 ... vasilissa
  6. 6.
    eleştirinin dozunu nasılsa kaldırabiliyorsun diye aştığı an. saygı hep kalmalı.
    1 -1 ... sandal
  7. 7.
    Bir mesaj atmaz, iki mesaj atmaz, bir ay olur atmaz, ikinci ayda unutuyorsunuz zaten. Tam o unuttuğun an vazgeçme eşiğidir, vaz geçtiğin andır.
    ... tardisinruhu
  8. 8.
    ilişki 2 kişilik bir mühessese. 2 si de omuzlamaz ise temelleri çürük kalır... tüm ağırlık bir kişiye yüklenince de beli kırılır sakat kalır. kendi ilişkinizi tek başınıza sırtlıyorsanız. ondan omuz atmasını isteyin halen yardım etmiyorsa ısrar etmenin bir manası yok... sakat kalacağınıza omzunuzdaki yükten kurtulun... kendi canınız yanmasın... hiçbir aşk canınızın sağlığından kıymetli olamaz çünkü. dramı bırakın ve gidin... siz atlas değilsiniz...
    1 ... uzay muhtari
  9. 9.
    eşik yoktur, aşk bir kalp lekesidir, o lekeyi çıkarabilirsen vazgeçebilmişsindir.
    ama her leke bir iz bırakır, bu izi bazen görürsün, bazen göremezsin.
    3 ... mukukulu
  10. 10.
    tam alışkanlık 21 günde geçer. sonra unutmak içinse 1 , 1,5 sene lazımdır. 3 sene ve üzeri ilişkilerde böyle en azından.
    ... sigara icmiyorum