1. 1.
    hormonal midir ? bilemiyorum ama bir gerçektir. kadın bir adama aşık olmuştur,
    bu platonik bile olabilir. kadına mutfağa girme isteği gelir, malzemeler alınır tezgaha sıralanır, tarifler incelenir, tencereler kaynar, ve mevcut malzemelerle mükemmel şık bir sofra hazırlanır ,
    hayalen bile olsa....
    4 ... fugie
  2. 2.
    Duygulandırır.

Bize de denk gele gele bugün dışarıda bir şeyler yiyelim mi kızı denk geldi hep.

x yerinde güzel y yapıyorlarmış kızları için servis görevlilerine bahşiş dağıttık durduk.

Vay be.
    2 ... bakma bana oyle sevgilim var
  3. 3.
    Valla yapmayı sevene aşk falan gerekmez.
    Ben sinirlenince ya da üzgünken meşakkatli yemekler yaparım mesela, zira tarifin zorluğu kafamı dağıtır.
    Şu ruh halim böyle giderse yağlama yapacağım, deli misin hamurunu kendim açarım tabi ki, hazerciğim amani canımı çektirmişti de, üşeniyordum.

Fakat güzel terapi olacak, eminim.
    3 ... moon tripper
  4. 4.
    Yemek degil ama ona tatli kurabiye pasta vs yapma istegi gelir... bos emek ama. Degmez cunku.
    ... retrosoul
  5. 5.
    Ne aşkı lan ben sıkıntıdan yapıyorum yada canım bi yemek çekio ondan alakası yok aşkla..en azından benim Görüşüm böyle..banane başka karılara şeyi kalkan adamdan..acıkıyom yapıom üstüne ne alınıyon..
    -1 ... revenge girl
  6. 6.
    yemek, yada pasta-börek, tatlı her ne seviyorsa... onu yapmak istersin . sevgiyle aşkla yapmak , sunmak, yediğinde beğendiğini duymak . ne büyük mutluluktur kadın için.
    ... fugie
  7. 7.
    Sevgilisi olan arkadaşlarımda gördüğüm istektir. Genelde "evlenirsem müstakbel kocişim aç kalmasın, öğreneyim" diye yapılır. Tabiki beğendirme isteği de vardır.

Ancak bende hiç olmamıştır bu istek. Belki bir gün uğruna sarma saracağım biri çıkar karşıma. Bilemedim.
    1 ... vasilissa
  8. 8.
    mercimeği fırına verme isteği gibi mi?
    1 -1 ... fall love the white rabbit
  9. 9.
    Fazla abartılmış bir fenomen.
    ... yazar x
  10. 10.
    dikkat edilecek değişkenlerdendir. geçicidir.

1-anne olmak istiyorum artık
    diyenden
    2-sana ne yemekler yapacağım diyenden uzak duracaksın. sevgiliyken böyle diyenlerin nikahtan sonraki hallerine şahit oldum. mutluluk öldüren cinsler.
    1 ... nanautzin