1. 1.
    Rezalet gibi rezalettir. Hiç bir kadın aşık olmaz. Kadınlar aşık oldum sanar ama aşk farklıdır. Olsa olsa mesleği iyidir hoşlanır, parası vardır hoşlanır.

Bana iyi huylu bir fakire aşık olan kadın gösterin lafımı yutarım.
    11 -5 ... pekis sinici
  2. 2.
    Aşık olunacak erkek bulursa aşık olacak hatrı sayılır kadın mevcuttur.
    Kadın aşık olduğunda şüpheye mahal vermez gözlerinden anlarsınız.
    Fakat erkek çok güzel taklit yapabilir.

Sonuçta her düşünceye saygımız var.
    9 -4 ... kozmik guzellik
  3. 3.
    aşık olanı ile henüz tanışmamış olan erkek ifadesidir.
    4 -2 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Tanıdığım bir tane vardı. Tövbe etti.
    9 ... zeki muren baligi
  5. 5.
    Aşk karın doyurmaz diyebilecek akla mantığa ve zekâya sahip kadındır. Tıpkı karşı cinsi olan pek çok erkeğin de yüzüne şekline şemailine fiziğine kıyafetine kariyerine malına mülküne asaletine tahsiline takılmayıp..! Hanımlığına edebine ahlakına insanlığına ilmine dinine gönlünün güzelliğine ve sevgisine değer vermesi..! gibi. Ee insanlar birbiri için yaradılmışlardır. Piyasa böyle naparsın. Piyasada geçer akçe neyse o.

At sahibine göre kişner. iğneyi kendine çuvaldızı başkasına..
    3 ... gazeloglu
  6. 6.
    Kadınlara boşuna kedi gibi denmiyor. Nankörlerdir. Erkekler ise saf köpek gibidir.(abartmayın isviçreli bilim adamı değilim sonuçta)
    ... xmortal
  7. 7.
    Şimdi durum şu ki, kadınlar sever, aşık olur, hoşlanır vs. Fakat bu durum karşılıklı olmaktan çıkınca, veya karşı tarafın sevgisinde, aşkında eksilme, ilgisizlik sezince şarteli kapatır. Yani ayrılıp da uzun uzun aşk acısı çeken kadın sayısı azdır ya da hâlâ 20'li yaşlarındadır.
    8 -1 ... cupcake jemma
  8. 8.
    aşık olunacak adam vardı da olmadık mı demezler mi adama?
    4 ... liz queen
  9. 9.
    Bu başlıklara da hastayım hee.

Kadın aşık olsa dert olmasa dert.

Ayrıca erkekler her münasebet kurduğu kadına aşık oluyorlarmış gibi bir algı?

Kaç kere dedik aşk iki kişiliktir; yaşanılanlar da hissedilenler de.

Ayrıca yanlış tespit. Aşkından geberenler tanıdım. Ben dahil.
    23 -5 ... darked
  10. 10.
    istediklerini alana kadar yani karşı tarafı kendilerine aşık edene kadar aşık hissediyorlar kendilerini.
    1 ... firindasutlacc