1. 1.
  eline dokunmak bir yana,kristal bir fanusa koyduktan sonra karşısına oturup bir ömrü onu izleyerek sdc izleyerek geçirebileceğiniz bir gerçektir.

  elini uzattğında çok nadide bir yakuta dokunup çizecekmiş korkusuna kapıldığınız,paramparaça olabilecek bir kuş tüğünü tutar gibi nazik,bir o kadar da sıcak tutmanızdır.

  elini çektiğinde derin bir suçluluk duygusuyla birlikte '' keşke tutmasaydım ama o istedi yoksa ona bunu yapmazdım ''
  gibi düşüncelerle kendinizi kandırmaya çalıtığınız,avuttuğunuz ama aslında içinizin yandığı andır.
  31 -5 ... mosquito
 2. 2.
  Cinsellik ve aşk, birbirlerini tanımayan iki farklı varlıktır. Farklı evlerde yaşar, farklı mahallelerde oturur, farklı yerlerde çalışırlar. Farklı arkadaşları, farklı aileleri, farklı heyecanları ve farklı ilgi duydukları vardır. Ve bir gün gelir ikisi karşılaşırlar. Bu karşılaşma iki türlü olur. Önce cinselliğin yürüdüğü yoldan daha sonra aşk geçer. Cinselliğin yaktığı, kavurduğu çalıları görür yolun kenarında, çakıl taşlarını görür yerdeki, kor gibi yanan. Ve ufuğa doğru baktığında yolun ucunda bir ışık görür gözünü alan. ilerler o ışığa doğru, her tarafını saran sıcaklık ile.
  Ama bazen aşkın yürüdüğü yoldan cinsellik geçer. Yol dardır, hava sıcaktır, aşk tek başına yürümektedir. Cinsellik sessiz sedasız arkasından gelmektedir, usulca ve habersizce. Gelemez yanına aşkın, yol dardır, ama sıcağı ısıtır aşkı, farketmez aşk. tek başına yürüdüğünü sanır. fakat yol genişlediği anda onu bulur yanında.
  Çünkü bir elmanın iki yarısıdır aslında ikisi de...
  39 -1 ... devedikeni
 3. 3.
  başarılı tespittir ama geçicidir...
  7 ... selmagezinir
 4. 4.
  (bkz: asik olan erkegin cinselliginin başlaması)
  1 -2 ... nirvana
 5. 5.
  pipisinin kesilip pilava katılmasına neden olacak olay...
  6 -9 ... martyns
 6. 6.
  Cinselliği kötü birşey olarak gören insanda olması kuvvetle muhtemel bir nevi hastalık.
  6 -3 ... baybars
 7. 7.
  yumurta ile tavugun paradoxu tarzı bir yaklasımdır üzerine milyonlarca görüs beyan edilebilcek bir olaydır.
  4 -1 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  asik olan erkegin cinselliginin bitmesi mümkün olabilecek önerme değildir aşık olan erkek cinselliği daha çok ister cinsellik aşkın önemli bir parçasıdır.cinselliğin bitmesi için nefret gerekir o kişiye duyduğunuz öfke kin o kadar yüksektir ki, uçan kuşa zıplayan erkek karakter, dişil karaktere hiç bir şekilde ilgi duymaz...
  4 -2 ... karga
 9. 9.
  her erkekte meydana geldıgını dusundugum ve bilimsel nedenini merak ettigim durumdur... (bkz: neden acaba)
  3 -2 ... haznedaroğlu
 10. 10.
  gençlik çağlarında olan bir hadisedir efendim. sonraki yıllarda "cinsel ilişkiye girilen kıza aşık olma" eğilimi mevzu bahis olur.
  2 ... steve2