1. 1.
  öncelikle, başlık satırına yazdım şu başlığı referans gösterdi. '' kötü bir şeyler olacağını hissetmek.''

  siz farkında olmadan duygusal şarkılar dinlemeye başlarsınız. belki de anlamadan aynı şarkıyı 5 defa üst üste dinlersiniz. bir suskunluk hali çöker üstünüze. arkadaşlarınız sorar ''bi sorun mu var diye''. yok dersiniz samimi olarak. çünkü farkında değilsinizdir fakat hücrelerinizi ele geçirmiştir tanımı bin tane olan o yüce! aşk kavramı. dolaşmaktadır bünyenizde. yavaş yavaş durumu idrak edersiniz fakat buna izin vermemeniz gerektiğini düşünmektesinizdir. durup dururken dertsiz başıma dert alacağım dersiniz hareketli şarkılar dinlemeye kalabalık ortamlara girmeye gayret edersiniz. ama aşk vücudunuza yayılmaya çoktan başlamıştır bile. tıpkı kanser gibi bünyenin zayıf oldugu anları kovalar ve yakalar. yenilirsiniz. sonra buna boyun eğersiniz ve bir zaman sonra kötü bir şeyler olur.

  bazıları da yenilmez kanseri yenenler gibi. aşka boyun eğmezler. üzülmezler ve kimseyi üzmezler. işte o muhteşem insanların tedavisni bildiği bir hastalıktır aşık olacağını hissetmek ve aşık olmak.
  5 ... bikereindiroeli
 2. 2.
  aşık olmaktır.
  1 ... jimmy the pro
 3. 3.
  insana gel-gitler yaşatır. ya körü körüne devam edip aşık olma riskini alacaksınızdır ya da zamanında müdahale edip irtibatı keseceksinizdir. artık aşkın "uzaktan" olmadığı; kişiden, ilişkiden ne istediğinizi bildiğiniz ve kendinizi tanıdığınız yaşlardaysanız aşka bile ön vereceğiniz için tercih sizindir.
  1 ... radiation
 4. 4.
  havada aşk kokusunun olma durumdaki his.
  3 ... ankun
 5. 5.
  sonunda kendinizi boş bira şişeleri ve cengiz kurtoğlu'ndan hain geceler, duvardaki resim şarkıları dinlerken bulacağınız kötü ruh hali.
  4 ... bikereindiroeli
 6. 6.
  Onu sürekli görme isteği gördüğünüzde ise anlam veremediğiniz bir şekilde kalbinizin hızla çarptığını, yanaklarınızın yandığını, onunla konuşurken kekelediğinizi hissetiğiniz andır.
  2 ... youre still the one
 7. 7.
  karşı cinsten birisiyle yeni tanıştığınızda, onda diğerlerinden farklı bi kaç şey gördüğünüzü fark ettiğinizde ve bunun doğruluğunu kanıtlamak için onu tanımak istediğinizde içinizi kaplayan güzel histir.
  1 ... dondurmalikunefe
 8. 8.
  aşktan derhal vazgeçmeniz gereken andır.
  2 ... no remorse
 9. 9.
  beni anlatan bir yazıdır.kabullenmek zor olsada galiba öyledir.ateşe bile bile gitmek buna denir.
  ... ywzyldz
 10. 10.
  tehlikeli yolun başındaki haldir,nitekim bir müddet sonra aşık olursunuz. * * *
  ... mutfaktaki yavru siyah bocuk