1. 29.
  Son gunler de bir de bu cikti. Her ilaci yan etkisi olabilecegi gibi asilarinda var . Yalniz kar zarar hesap edilerek aşıların yapılması daha doğrudur.
  1 ... giden gider
 2. 28.
  Bir grup gerizekalı tarafından başlatılan akımdır. Böyle giderse, unutulmaya yüz tutmuş hastalıklar bu gerizekalılar yüzünden yeniden hortlayacak.
  ... petrauskas
 3. 27.
  Cahillerin hareketidir.
  -1 ... niceless
 4. 26.
  gayet haklı bir hareket. bir zamanlarda ekranlarda GDO 'yu savunanlar vardı. şu an gdo'nun kanser ve kısır yaptığı tescillendi. bazı salaklar bilimin kimin tekelinde olduğunu unutuyor. mal gibi her sakallıyı dede , her doktoru etik bilim adamı sanıyor.
  ... pikacununkankasi
 5. 25.
  bunları hoplatmak lazım.
  1 ... don dale
 6. 24.
  sırf sağlık bakanı ak partili diye aşı yaptırmayan "çağdaş ve aydın"lar gördük hey gidi.
  1 ... masklavi
 7. 23.
  “when you sneeze on non-vaxxed kid”
  aşı yaptırmaya mecbur değilim hareketi
  ... semal cureyya
 8. 22.
  sadece bireysel değil toplumsal açıdan oldukça tehlikeli bir yaklaşımdır. toplum aşı konusunda alanında uzman kişiler tarafından eğitimlendirilmeli.
  bu ailelere çocuk felci ve infeksiyon hastalıkları tarihinin bilinen en ölümcül hastalıklarından biri olan çiçek hastalığının aşılarla eradike edildiği ve bunun yanında onlarca hastalığın komplikasyonsuz atlatıldığı öğretilirse aşı hakkında düşüncelerinin değişeceğini düşünüyorum.
  4 ... uykusu gelmeyen koala
 9. 21.
  epidemik hastalıklarda halk sağlığını tehdit ettikleri için haklarında kovuşturma başlatılmalı ve bu kişiler aşı yaptırmadıkları için hastalandıkları takdirde, tecrit edilerek toplumdan uzaklaştırılmalıdır.

  neymiş: böyle kafaya böyle traş
  1 ... monk of monkmountain
 10. 20.
  soner yalçın gibi ulusalcılarla dincileri birleştiren yobaz eylem. sen aşı olmadığın için hastalık yayılımı hızlanıyorsa yakalayıp götten basmamız lazım şırıngayı bunlara.
  1 ... david addison