1. 1.
    Bireyleri günden güne artan hareket. Bu entel görünümlü cahiller çocuklarına aşı yaptırmaya karşılarmış. Bu cuhelanın anlamadığı şey ise yaptırmadığı aşı sadece kendi çocuğuna değil tüm insanlığa zararlı. 3-5 sene sonra kızamık su çiçeği çocuk felci gibi sıkıntılar tavan yapacak Yarra yedik 5-10 yıl sonra ortalık hastalıktan geçilmeyecek amk.

http://www.hurriyet.com.t...aha-hasta-ediyor-41121565
    9 -5 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    oldukça riskli bir akım.

tamam, herkesin kendi bedeni ve sağlığı üzerinde tasarruf etmesine karışılamaz belki, ama adeta bilimadamı kesilip muallak bir "aşıların yan etkisi" argümanı üzerinden aşı olmamanın/ bebekleri-çocukları aşı yaptırmamanın riskini öylece alıvermek de ne kadar makul, onu da ayrıca tartışmak lazım.
    7 ... usualsuspects
  3. 3.
    benim zamanımda okul penceresinden atlamaktı bu hareket
    sonra yakalayıp zorla yapıyolardı gerçi
    o gunden beri pek sevmem hemşireleri.
    13 -3 ... minotavros
  4. 4.
    (bkz: doğal seleksiyon)
    3 ... lets write2
  5. 5.
    Çözüm yerli aşı. Madem tehlike ithal aşıda o halde sen de kendi aşını kendin üretirsin. Aşı olmamak, hastalığa davetiye çıkartmaktır. Bu riski göze alamazsınız.
    13 -2 ... gazeloglu
  6. 6.
    Tam bir saçmalık. Hasta olunca ağlarsınız biçler. Hadi ama biçıs olmaz öyle iş.
    1 -2 ... furkancalavera
  7. 7.
    Bilgi kirliliğinden dolayı herkesin google doktoru kesilmesinden kaynaklanan durum.
    ... firindasutlacc
  8. 8.
    Aşı yaptırmamak bireysel bir sorun değil bir halk sağlığı sorunudur.

Bundan sadece kendi çocuğunuz etkilenmez, ülkedeki tüm çocuklar etkilenir.

Bu konuda hiçbir bilimsel veri olmadan bu hareketi destekleyen ayşe tolga, zeynep cassalini gibi ünlü kadınları kınıyorum.

Kınamak az kalır hatta.
    25 -8 ... darked
  9. 9.
    mantıksız harekettir. o zaman ben de çöplerimi sokağa atmamaya mecbur değilim. toplumsal bir olay bu bireysel olarak karar vermek çok saçma.
    5 ... nickimdenassaakasimpasa
  10. 10.
    Asil soylarının tehlike altında olduğunu çocuklarının kısırlaştırıldığını falan sanıyorlar senin züriyetini kim ne yapsın cıbır.
    12 ... quinn