1. 1.
  Bir dinci zırvası. Bahanesi ya dış güç, ya yahudi ya da domuz yağı falan olur.
  2 -2 ... australia
 2. 2.
  aşı yaptırılmadığı takdirde alınacak riski tartmak gerekli. tabi ki grip aşısı gibi yetişkin aşılarından bahsetmiyorum. menenjit, rota gibi bebeklere yapılan ve bu rahatsızlıklara yakalanıldığında olabilecek olumsuz durumların tahayülünden bahsediyorum. eğer o riski alırım kendi evladımda diyorsan sorun yok. malumunuz bu tür aşıların içerisinde bir miktar civa var ve içinde ki maddeler ile vücudumuzun doğasında olan kanser hücreleri ile mücadele eden hücre oluşumunu malesef baskı altına alıyor. menenjit ise yakalanıldığı takdirde büyük ihtimalle malesefki ölüm ile, ölüm olmadığı takdirde de kalıcı zihinsel hasar ile atlatılıyor. allah korusun tabki ama kanser mi yoksa menenjit mi?
  1 ... mikemacc
 3. 3.
  devletin acilen yıkıp yok etmesi gereken zırva oluşum.
  toplum olarak yaşamanın birincil şartı ortak kurallara uymaktır bunlardan birisi de salgın hastalıklar/kitlesel ölümler yaşanmaması için çocukların aşı olmasıdır. devlet bunu zorunlu kılar. bunu red eden cahiliye döneminde yaşayan kişiler cezalandırılmalıdır.
  9 -2 ... peyniraltisuyu
 4. 4.
  Bu ne sacma bir sey demekten kendimi alamadigim. Grip asisi falan neyse de karma asi tetetonoz falan ne olacak? Ne gerizekalilar ya.
  1 ... ruut altmis alti
 5. 5.
  Bahaneleri içinde domuz jölesi varmış, ABD bu aşıları Müslümanların genetiğiyle oynamak için gönderiyormuş, Allah istemedikçe çocuk hastalanmazmış, hastalanır ölürse de Allah'ın takdiriymiş, karşı çıkılmazmış.

  Araplardan daha cahil bir hale geldiğimizin en büyük kanıtlarından.
  6 -1 ... asuregibisurat
 6. 6.
  Canan teyze de yaptirmayin diyor.
  1 ... iyyneci
 7. 7.
  Canan teyze grip aşısı yaptırmayın diyor. Sebebi de yetişkin bir bireyin bağışıklık sisteminin yeteri kadar güçlü olduğu. Çocuklara tetanos veya verem aşısı yaptırmayın demiyor. dinlerken kulaklarınızı kulak çöpüyle temizleyin öyle dinleyin.
  3 -3 ... asuregibisurat
 8. 8.
  yaptırma da gör ebenin evinin damını.
  8 ... mana potu
 9. 9.
  (bkz: doğal seleksiyon)
  1 ... omfg epic
 10. 10.
  Aşı yaptırmak zorunda değilsin ama kuran kursunda sapıkların eline çocuğunu teslim etmekle gurur duyarsın. iyiliğini böyle düşünürsün çünkü.

  Toplumca Her şeyin uzmanı olmuşuz hamına.

  Bence çocuklarına Aşı yaptıran ailelerin korkmasına lüzum yok. Bunların çocukları zarar görecek yine.
  Tıpkı o malum yerlerdeki çocuklar gibi.
  Ama işte ana babanın salaklığını çocuğun çekmesi fena.
  4 -3 ... poena