1. 1.
  insanların hem çok yakın hem çok uzak oldukları mekanlardır. insanlar özellikle kalabalık otobüslerde fiziken çok yakındırlar. ancak kafa olarak hepsi başka yerlere dalmış vaziyette seyehat ederler. insanların o kadar yakın ve uzak oldukları başka bir yer yoktur. mesela bi sinemada insanlar yakındır ancak kıç kıça, burun buruna değildirler. kalabalık otobüslerde insanlar uzun süre birbirlerine dokunarak yolculuk ederler ancak kimse bu durumdan şikayetçi değildir. aynı yakınlık bir kafede yada sinemada olsa ölüm sebebi olabilir.
  3 ... yahudi yerlesimci
 2. 2.
  artık otobüsteki diğer bireylerle baya samimi olduğun durumdur.
  ayrıca bu otobüs her duraktata durur nedense.hatta bide muavin olacak süper zeka kalkıpta arkadaki boş yerlere doğru ilerliyelim burdan görünüyo arkada boş yerler var demiyomu.işte o an içimden bi bazuka bulup onun o arkada gördüğü bit kadar boş yere sığacak hale getirmek geliyor..
  1 ... msd
 3. 3.
  bursa daki en meshur ornegi icin (bkz: 48)
  1 ... sazan
 4. 4.
  para verilmeden seyahat edilmesine neden olan otobüslerdir.

  (bkz: biz insan taşıyoruz)
  (bkz: at yalanı skeyim inananı)
  1 ... eqin
 5. 5.
  fordcularin kalabaliktan yararlandigi durumdur.
  1 ... hexagram
 6. 6.
  halk çocuğuyum diye televizyonda gezenler acaba hayatlarında kaç defa bindiler bu belediye otobüslerine.Belediye otobüsleri içindeki her kesim insanın olması, yaşlı teyzelere yer verilmesi, sürekli ayakta gitmekle ve beklemekle güzeldir. Üniversitede geçirilen en güzel anlardır, öğrenciye öğrenci olduğunu tattıran ender olaydır
  (bkz: entry başlık uyumsuzluğu)
  1 ... berbay
 7. 7.
  (bkz: ford)
  (bkz: amme hizmeti)
  -1 ... yamuq
 8. 8.
  aynı anda tanımadıgın ve hayatta muhattap olmayacagın insanların yüzüne nefeslerini üfledikleri,sıkıntıdan of of diyip ortama agız kokularını saldıkları,aynı anda vücudunuzun her bölgesiyle temas eden insanların var oldugu yaşamaktan nefret ettigim ama şartların bazen kacınılmaz oldugu durum..insan tasıyoruz diyenlere burdan saygılar..
  ... clasura
 9. 9.
  (bkz: insanlık dışı uygulamalar)
  1 ... zaknafien
 10. 10.
  bayanlara tacizlerin artık eskisi kadar çok olmadığı söyleniliyor bu otobuslerde ama tabi bilemeyiz.. *
  1 -1 ... undergrounder