1. ?.
  sebepsiz gıcık olunası ünlüleri içeren güruhtur. kesinlikle pakize suda.
  2 ... milyoner
 2. ?.
  bülent arınç.
  6 -3 ... kafasiguzelsanatlarfakultesi
 3. 1.
  ajdar. hatta sırf ajdar küreklemek için 3 açılı kürek icat ettirmeli isviçrelilere.
  5 -1 ... agacatirmananzurafa
 4. 2.
  kesinlikle bu kadın veya kadınımsıdır. kendisi bu şarkıyla kesin ünlüler kervanına katılmıştır. psikolojik harekat uzmanıdır. iyi mi kötü mü bilemedim fakat günde 24 sefer dinliyorum bir de siz dinleyin.
  (bkz: kişneyerek şarkı söyleyen kadın)
  https://video.uludagsozluk.com/v/erkekler-bakınca-at-gibi-kişneyen-kız-1162/

  null
  1 ... irticai faaliyet
 5. 3.
  demet akalın.
  2 -1 ... diyonizyak
 6. 4.
  vurun levent kırca'ya, müjdat gezen'e, adam gibi tiyatro yapıp,film çeksinler, siyasetten nemalanmasınlar. bir de ikisini de çok yakından tanıyorum,levent kırca'yla 14 yıl çalıştım,müjdat gezen'e oyun yazdım. müjdat gezen'e yazdığım oyunun adı "tayyip'in sinirli lambası'ydı" ben de afiş olarak kızgın suratlı bir ampul çizdim,kafa tayyip'in kafasıydı. müjdat bir panikledi,ya durduk yere başımıza iş almayalım, tiyatro için bakanlıktan yardım alacağız diye.( inanmayan o oyunun afişini görebilir arkadaşlar,bizde yalan yok) Levent Kırca ayrı bir olay, dönemin başbakanı tansu çiller'in sofrasına oturmayı, süleyman demirel'in elini öpmesini, mehmet barlas'la kahvaltı yapmasını bize bir ballandıra ballandıra anlatırdı toplantılarda şaşarsınız. hadi o neyse diyeceksiniz,o kadar küfrettiği hükümetten tiyatro için destek almasına ne demeli. ( şu an oynadığı afişe bakarsanız bunu görürsünüz zaten) bu oyunculara kişisel bir gıcıklığım yok, onlarla çalışmak gerçekten keyifliydi ama şu an yaptıkları beni irrite ediyor. tabi ki sanatçının siyasi görüşü olur,yaşadığı çağdan sorumludur, ama bunu konuşarak değil ,ürettiği eserlerde yapması lazım, yoksa sokakta,kahvedeki bir adamdan farkı kalmıyor.
  4 -2 ... yaltakgurbuz
 7. 5.
  kesinlikle ajdara vurulmalıdır. çünkü şahdamarım şarkısında (şarkı demek bile gelmiyor içimden)ajdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar diye bağırırken öyle bir vurmak geliyor ki içimden anlatamam.
  ... gossp grl
 8. 6.
  kim kardashian. ve muhtemelen küreği ağzında istemeyecektir. ya da isteyecektir.. bilemedim şimdi. her şey beklenir ondan.
  2 ... dkomnenos
 9. 7.
  hülya yavşar.
  kürek kullanma talimatı: küreği yavşarın sağ yanağına yaslayıp yatay olarak 360 derece döndürülerek küreğe azami hız kazandırılarak ağız burun bölgesine çıtooonk diye vululur.
  3 ... sofu ayyas
 10. 8.
  cicişler,
  kesha,
  acun,
  hülya avşar,
  serenay sarıkaya,
  ismail yk,
  oğlum bak git'deki ergen
  .
  say say bitmez ne kadar çok gereksiz varmış meğer.
  5 ... baharda bluescu olan metalci